Piss

Právě jsem v kuchyni připravovala Pánovi snídani, když jsem slyšela, že otevřel dveře od ložnice.

„Dobré ráno, Pane. Jak jste se vyspal?“ Přála jsem mu radostně.
On nic.
„Co si přejete k snídani?“ Pokračovala jsem. Čekala jsem, že odpoví, že je mu to jedno – vždycky tak odpovídá, ale nyní nic.
Mezi tím už došel ke mně do kuchyně. Stál přede mnou jen v horním dílu pyžama, tak jak právě vstal z postele, a v ruce měl okovy. Na tváři měl tvrdý, nekompromisní výraz.
Hlavou se mi v tu chvíli honily různé myšlenky, ale jen jste stála a čekala, co přijde.
Pán ze mě stáhl moji modrou saténovou noční košilku, která se mi jediným hladkým pohybem svezla ke kotníkům. Pevně mi chytil ruce a během chvilky mi nasadil okovy a spoutal mi obě drobná zápěstí za zády. Pokochal se pohledem na mě a pak mě hrubě chytil za vlasy a odtáhl do koupelny.
Dostala jsem strach a prosila, aby mě pustil. V koupelně semnou vždycky prováděl nejhorší věci. Vzpomněla jsem si, jak mě topil ve vaně, nebo sprchoval ledovou vodou a začala jsem se vzpouzet.
Nebylo mi to nic platné. Pán mě držel pevně a kromě toho, že jsem si vytrhla pár vlasů, jsem si nijak nepomohla.
Násilím mě vtlačil do vany a přinutil kleknou si tváří k Němu. Pokorně jsem držela a už se nevzpouzela.
Sundal si pyžamo a stál naproti mně úplně nahý. Prohlížela jsem si Jeho tělo, pevné a štíhlé, elegantní jako antická socha.
Pak mě znova chytil za vlasy a zaklonil mi hlavu.
„Otevři hubu!“ Poslechla jsem a s napětím čekala, co přijde.
„Tak jsi hodná čubka. Pěkně drž!“ Pochválil mě a Pán, ale nepřestával mě držet za vlasy. Bylo to docela bolestivé.
Druhou rukou si chytil svůj penis a nasměroval ho do mé tváře. Začal močit.
Proud ranní moči mi pronikal do úst i do nosu. Zanechal všude příšernou pachuť a zápach. Zvedal se mi žaludek, ale nemohla jsem se nijak bránit, jen jsem kňučela. Když jsem zavřela pusu, Pán mi svůj proud nasměroval přímo do nosu. To při zaklonění hlavy způsobilo to, že mi moč tekla přímo do krku a já se začala topit. Musela jsem zase otevřít ústa.
Snažila jsem se uhnout, ale Pán mě držel pevně.
Horká moč mi stékala po tvářích po celém těle. Plakal jsem, byla jsem zoufalá, snažil jsem se prosit, aby toho nechal, ale nebylo to nic platné.
Pustil mě až ve chvíli, kdy byl Jeho měchýř zcela prázdný.
Vzal sprchu, pustil vodu a začal mě jemně omývat. Usmíval se a chválil mě, že jsem hodná čubička. Pak mi uvolnil ruce, abych se mohla sama umýt a vlezl si ke mně do vany…

17 odpovědí na “Piss”

   1. On ani ten večerní nechutná po malinách, ale po noci se vyplavují z těla různé škodlivé látky a moč je hustá, může to subince uškodit na zdraví… Samozřejmě je to jen Vaše věc, jen přidávám svůj názor 😉

    1. Tvrzení, že ranní moč je škodlivá, je obdobně podložené, jako tvrzení urinoterapie o blahodárném účinku ranní dávky. Ať už ji někdo chce pít a nebo nechce – zdůvodnění se najde.
     Ale v dávkách, o kterých se bavíme, je tvrzení o ublížení absurdní.

     1. Tady reagovat musím. Tvrdit, že je ublížení absurdní je samo o sobě absurdní. Dnes už dítko ze šesté třídy ví, že vše co prochází žaludkem je zpracováváno játry (velmi zjednodušeně). A zpracovávat cosi, co jiná játra vyloučila jako odpad nebude asi košér.
      Jsem domík a rád poskytuji své čubičce pocit ponížení tím, že „musí“ pít to, co mi prošlo ledvinami. Ale s ohledem na výše uvedené jí tento pocit nabízím až po třech až čtyřech pivech, kdy už není moč přeci jenom tolik koncentrovaná. Ranní produkt své čubičce rozhodně nepodávám.

      1. Užívání si po pár pivech a plném močáku vydávat za důkaz ohledu ke zdraví sub? Kromě své hladinky alkoholu uděláš tak možná i mírnou hladinku jí, ale jiný význam v tom nevidím.)
       Jestli pije jednou za čas, tak je jedno zda po pivu nebo ranní. A pokud ji tím krmíš každý den, tak vliv na zátěž organismu ředěním jen zmírníš. Jde o celkovou dávku, kterou dostává, ne o nějaké lokální výkyvy.

       1. Pánové, nevím do jaké míry znáte biochemické procesy lidského organismu, ale já jako zdravotnice trošku jo. Nechci Vám (ani jednomu) radit, jen chci přidat pár svých znalostí.
        Co se týká ranní moče, je pravdou, že bývá velmi tmavá, to proto, že obsahuje vetší množství bilirubinu, což je odpadní látka těla. Zdravé játra a ledviny subinky si s tím hravě poradí, i když je to pro organismus zátěž. Pokud někdo trpí nemocemi hlavně jater, pak by každá moč, hlavně ta ranní, mohla poškodit zdraví.
        Co se tyká čistější moče po pití piva, to je vlastně pravda, ale myslím, že lepší by bylo vypít raději litr čisté vody na pročištěni, už jenom pro tu chuť moče, která bude po požití alkoholu dost kyselá.

        1. Tak ono se to dá zamotat.) Bilirubin vlastně ve zdravé moči být nemá (jen jeho produkty), je vylučován žlučníkem do dvanáctníku a je dobrý antioxidant, lapač volných radikálů apod.

         Ale celá tato debata mi přijde zbytečná. Zdravé tělo jakoukoliv moč zvládá. A u nemocného mi přijde podivné řešit jakou z močí mu dát. A pokud už chcete řešit koncentraci látek v moči. Proč by měl močící předem pít litry vody, když ji může vypít subina hned po piss?.)))

        2. Tak o antioxidačních schopnostech bilirubinu jsem zatím ještě neslyšela, ale ráda se nechám poučit 🙂 De facto je moč zdravého člověka sterilní a tudíž neškodná, pokud tedy není jediným zdrojem tekutin 😀 . Každopádně i kdyby byla sebezdravější není to pro konzumentku žádná chuťovka 🙂


 1. Warning: Attempt to read property "avatar_manager_avatar_type" on bool in /www/otrokar.cz/otrokar.cz/wp-content/plugins/avatar-manager/avatar-manager.php on line 1092
  samantha napsal:

  Jak jen nenápadně docílit, aby se můj Pán dostal pro inspiraci na tento blog:-)…. Milá čubko, s pravou nefalšovanou českou závistí Ti Tvého Pána a jeho nápady přeju…..

  1. Proč si má číst cizí slova, když má tebe? Řekni mu sama, co tě láká. A nebo mu nech na stole napsaný svůj vlastní příběh.


   1. Warning: Attempt to read property "avatar_manager_avatar_type" on bool in /www/otrokar.cz/otrokar.cz/wp-content/plugins/avatar-manager/avatar-manager.php on line 1092
    samantha napsal:

    „Řekni mu sama, co tě láká. A nebo mu nech na stole napsaný vlastní příběh“.
    Nejsem z povahy opononent. Rvaček a bitev mám dost ve svém zaměstnání, kde musím působit hodně dominantně, aby mne nezadusali do země.
    Nyní si to „ale“ dovolím.
    Chci si splnit své sny – ale jen tím, že si můj Pán bude plnit své. Nejsem přítelem hesla Vychovej si svého pána. Nemůžu Mu přeci vést ruku. D/s vztah jsem si svobodně zvolila právě proto, že jsem zbavena nutnosti volby a únavy z přesvědčování.
    Radíte mi říci mému Pánovi, co mne láká…nejsem si jista, zda by moje radost ze splnění mého přání nebyla zkalena skutečností, že mne můj Pán vlastně poslechl….
    To taději budu dál vymýšlet, jak jej na tento blog dostat.

    Čubko, za Tvé příspěvky bys zasloužila to nejvyšší ocenění, které by se Ti dalo udělit. Míním především Tvé úžasné úvahy. Jsi skvělá osobnost, báječný člověk…Tvůj pán vyslovil kdysi na tomto blogu modlitbu……“…a vybruš mi osobnost, které bych si mohl vážit“. Věřím, že již vyslovil Bohu díky:-)

    1. Nebylo psáno o vychovej si svého Pána, ale o předání relevantních informací. Možná by pak On rozhodoval, místo abys ty jím manipulovala na něčí blog.

    2. Heh, asi jsem si našla špatný D/s vztah, protože já musím rozhodovat velmi často a velmi často musím Pána o něčem přesvědčovat. 😉
     Možná proto, že mi záleží na Jeho pohodlí a Jeho spokojenosti. Proto je můj Pán ten, který nemusí rozhodovat, pokud se mu nechce. A jsem to já, která Pánovi ráda napoví své touhy a sny, aby On věděl, čím mě může potěšit, když to On uzná za vhodné, a nemusel se babrat s metodou „pokus-omyl“.

     Ad „Chci si splnit své sny – ale jen tím, že si můj Pán bude plnit své.“ I Pán může své čubičce vyjít vstříc, může jí chtít udělat dobře, odměnit ji. I Pán může snít sen o tom, že se s Ním jeho otrokyni splnily její sny…

 2. Sám mám rozkošnou subku a taky jí dopřávám,, ale pokud to má polykat, / a to dělá velmi ráda, dopřeju jí i odpovídající zážitek. Kvalita a chiť moči se odvozuje od požitých tekutin a potravin. Ideál ? džusy, víno.. ovocné čaje a ovoce veškeré.. pivo zrovna ideál není.. a ranní produkt už vůbec ne.. Mám rozkoš z jejího ponížení při samotném močení do jejích úst, a zárověň rozkoš z toho, jak jí polyká.nevím, jak bych se tvářil nadšeně, kdyby mi subka pozvracela nohy..Myslím si totiž že plnohodnotný vztah mezi pánem a subkou je i otázka respektu k druhému, bez ohlledu nato, jakou kdo roli v životě či sexu zastává..

 3. a ještě jedna rada pro samanthu..
  Přesvědčovat pána aby něco udělal může mít občas i naprosto opačný účinek.a lákat jej na blog? blbost. / mohl bych tady vyjádřit jen politvání nad nedostatkem fantasie Tvého pána, Samantho. Mic méně.. Nechce -li Mohamed k hoře… prostě to udělej sama.. Jdi za ním třeba na záchod aklekni si pod něj, nebo prostě řekni. až To dovolí si hrát s jeho přirozením…mám žízeň..apokud to nepochopí… aleluja s ním..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..