Já a bdsmlife.cz

Tak už je to tady. Adminem zrušený účet a bloknutá IP na bdsmlife.cz. To vše umí “nevonět” adminovi. Kdyby šlo o něčí soukromý blog, tak se divit nebudu, ale u něčeho, co se tváří jako komunitní server, to je věc podivná.

Bloknutí obejito během pár minut, ale proč zakládat jiný účet? Přihlašovat se s pocitem možného smazání? Debatovat s pocitem v soukromých zprávách šmírujícího admina?

36 odpovědí na “Já a bdsmlife.cz”

 1. Chci vyjádřit jenom lítost nad bloknutím zajímavé postavy Trainera se zajímavými neotřelými názory a postoji, která byla (aspoň pro mě) v každé diskuzi živou vodou v moři ostatních, ničím nepřekvapujících, příspěvků. Takže dík! 🙂
  (A hele, jak jsem se dokázala elegantně vyhnout tomu vykání) 🙂

  1. Díky. Je to jejich boj. Napiš mi, až se objeví nějaký zajímavý BDSM diskuzní server… do té doby se bude muset svět obejít bez mých diskuzních připomínek.-)

 2. nu, je to divný server. Mně nedovolil se zaregistrovat, neboť prý:” Je nám líto, ale kvůli problémovým uživatelům nejsou registrace z této IP adresy povolené.”

  Mám veřejnou T-mobile IP, takže zřejmě Pán Admin zlikvidoval jako třídu celou obrovskou skupinu zájemců, metodou Hlava XXII pak i snahu o vyřešení, viz Pravidla webu: “Neposílejte administrátorům žádné dotazy a požadavky přes SZ, pokud vás o to sami nepožádají. Problémy řešte v příslušné diskuzi. Normální konverzace s administrátory je povolena.”
  Do diskuse se ovšem nedostanete bez registrace.

  Co k tomu říct? Snad jen: Strčte si, adminové, tenhle web tam, kam slunce svítí jen s rektoskopem, já budu raději věnovat čas hrátkám.

  1. Neposílat SZ, ale v diskuzi není tolerováno cokoliv, co lze vnímat jako kritiku či nespokojenost. Do této kategorie je pak zařazována i ironie, vtip či obyčejná rada nespokojeným.

 3. hm hm, je velká škoda, že tento výjimečný blog spí. Na jednu stranu…fajn, pán je asi spokojený s reálným životem a nemá důvod a čas se věnovat řečem, to mu přeju, na druhou…na českém netu je takto tematických a KVALITNÍCH, přínosných debat zatraceně málo.

  Jen takový povzdech….

 4. Joo Lifko a “Admin”..
  Lifko není špatný server,je to dobrý nápad to vše uznávám..jen ten kdo ho zpravuje.
  To je hodně smutný příběh.
  Hlavně nemít svuj názor a Hlavně!!!nepsat krytiku na admina.. 🙂

 5. Reaguji na výše uvedené. I já jsem byl adminem z bdsmlife vyčutnut:-) Mám návrh. Udělej blog, přetáhneme sem čubky.

 6. Zdravím tak i ja od včera patřím mezi zablokované na BDSMlife ačkoli sem se nikterak neprohřešíl a admin šmiroval soukromé spravy stalo by zato najit na něho metr a zrušit ho když se neumí čestně chovat.

 7. Právě mi byl také odepřen přístup na bdsmlife.cz. Opravdu nechali proč. Publikují povídky na BDSM.cz, mám pravou fotku, nikoho nenapadám a ani nespamuji, na podobných serverech se pohybuji 10 let a nejsem vanilka. A tam? Bez jakéhokoli upozornění “kick”. Netušíte, jak alespoň zjistit, že má data byla smazána? Nechci, aby tam visela moje fotka a dotazník a všechny údaje.

 8. Hezký den,
  mohu se zeptat, zda víte, z jakého důvodu Vám byl účet na BDSMlife zrušen? Upozornil Vás třeba někdo předem, že jste porušili nějaké pravidlo? Mám ten web celkem ráda, ale v poslední době se nějak moc doslýchám o zrušení účtu ze strany admina, jestli to správně chápu, bez předchozího upozornění a dokonce bez zjevného důvodu. To se mi nelíbí a přijde mi škoda přijít o diverzitu názorů, nejsou-li opravdu hodně přes čáru (tím myslím především v rozporu se zákonem).

  1. Bez upozornění zrušen cca dva roky funkční účet s velkým bodovým ohodnocením. Důvod nesdělen, pouze dodatečně zjištěna v diskuzi veřejná reakce admina typu “neser, tebe tu nechci”. (Z tématu diskuze lze vyvodit, že mu nevoněla moje reakce na osůbku stěžující si, že přišla o nějaké body.)

  2. Důvod nesdělen, byl jsem zablokován při chatu s kamarádem (soukromím o srazu v Plzni) na to konto bloknuta IP. tzn. permanentní BAN. Nebyl jsem upozorněn na nic a ani jsem nic neporušil, dokonce jsem se neučastnil žádné diskuse, jen komunikoval s lidmi formou zpráv a chatu.

 9. Přeju všem pěkný den. Snad to nebude považováno za drzost, ale začal jsem se věnovat psaní erotických povídek s bdsm tématikou a rád bych slyšel něčí názor popřípadě jakékoliv komentáře či další sdílení, pokud by vás některé povídky zaujaly. Předem se omlouvám, pokud by toto bylo považováno za spam, ale jde mi hlavně o názor zkušenějších 🙂

  Zde je tedy odkaz a předem děkuju za všechny reakce, ať budou jakékoliv: http://cyranovodoupe.blog.cz/rubrika/erotika

 10. Omlouvám se všem, které tímto příspěvkem obtěžuji…
  Psal jsem níže uvedený komentář na BDSMLIFE a ani jsem ho nestihl odeslat a už mi byl zřejmě zrušen účet-nebo mi byl odepřen přístup.. Ubohost jednání.. Bohužel, jsem neměl možnost se vyjádřit. Tak je to správné!! Tak to dělali komunisté.. Takto jsem je zažil a možná i Admin…

  Ahojky,
  Jsem jedním z postižených. Neodpovídal jsem na inzerát dotyčné, ale na informace z profilu, kde žádné omezení komunikace neuváděla. Stejnou odpověď jsem poslal mnoha z Vás a nikdo se necítil ponížený. V úvodu jsem psal ve zprávě, že jestli jí nevadí můj věk ať odpoví a v závěru zprávy jsem dokonce napsal, že jestli jsem obtěžoval, tak ať mail smaže. Nemůžu za to, že jsem už 60-desátník. I ona bude jednou stará a rovněž admin bude starý. A i Vy další zestárnete. Čeká to každého z Vás. Ale můžeme se v každém věku k sobě chovat normálně a v určité úctě. V této komunitě předpokládám, že nejsou slečiky z porcelánu. Některým se líbí hrubá mluva, některým ne. V komunikaci se to vyjasní..Nebo na to nereaguji.. Neočekávám, že každý hnedna každou odpověď bude reagovat a napíše. Ale potěšilo mě v minulém týdnu, když jsem napsal stejnou zprávu několika z Vás , že jste odpověděli slušně – Bohužel nemám zájem a v podobném stylu. A mě rovněž urazila její odpověď, že s dědkem šukat nebude. Bylo možno to napsat i slušněji. Tímto si taky admine stěžuji na její odpověď. Taky jsem jí to nenabízel.Ale to už se nedovím, jak jsi to vyřešil. Proč chodí na tyto stránky, když pak je hned uražená, aniž bych napsal něco urážlivého. Admin se chová jako diktátor-ano má právo rozhodovat a trestat. Ale mělo by to probíhat korektně.. A co v diskusi čtu?? Urážky od amina a nadávky do debilů. Nejsem už nejmladší a tak taky nejsem zdatný v počítáčích.. A nejsem debil – mám IQ vyšší než 51.  Ale myslím si, že pak takové vyjadřování a psaní, jako od Admina svědčí o kultuře chování.. A tady si myslím, že IQ je hodně nízké – asi jako moje.. .. A jestli jsem v této komunitě potížista jen proto, že jsem si dovolil napsat odpověď nově přihlášenému účastníku? Prosím.. Stačilo jen napsat – neotravuj.
  Rád jsem tu chodil, s některými z Vás jsem si i psal. Ale za těchto diktátorských podmínek nemám zájem. Nesdostanu se už ani si přečíst dotazníky. A teď do mě!!! Seber mi další body za pravdu, nejlépe cenzúrou tento příspěvek odstraň!! Ať se nenakazí ostatní.. Nebo mi zruš účet to je úplně nejlepší… Potížista zmizí… A já nemusím účet pracně rušit (dělá mi to s mojí IQ problém).
  Tak jsem odpustil páru a teď do mě!!!!! Ti, co jste dočetli až sem děkuji za trpělivost.
  Jen jsem zvědavý, jestli to admin pustí do diskuse. Radek

 11. Ahoj,

  věděl jsem, že to nebude dlouho trvat a najdu pár těch, kteří dopadli jako já, čerstvě. Důvod mého zrušení účtu najdete zde:
  http://blog.bdsmlife.cz/penny95/post/3253/

  Wow, už velmi dobře chápu, proč mnoho lidí používá kapitálku u nicku “Admin” – ano, bojí se. Já se omlouvám, ale musím. Každý, kdo si přečte moje slušné, a naprosto upřímně míněné 2 komentáře ke článku té “chudinky, které ach ouvej psali muži na její inzerát”, konkrétně penny95, mi snad dají za pravdu, že jsem se držel zpátky. Nyní skutečně musím. Je to i d i o t a já mám ke své spokojenosti pocit, který se mě držel od začátku, kdy jsem začal komunikovat na tom serveru, plně potvrzen.

  Ten web půjde (musí, při takovéhto chování) tzv. do kytek. I já jsem pro, aby se tu objevil nový, demokratický, server, který umožní těžce zkoušené Svobodě Slova najít svou platnost i v “naší” komunitě.

  Přeji všem, aby jim pocit z toho, že potkali (a přežili) dalšího turbo-blba, vydržel co nejdéle!

  Pavel – aka Blaník Knight

 12. uvědomte si, že to je v první řadě seznamka (a pro koho asi, žejo, vždyť si založte svoji, jeslti hcete ubírat Panu Adminovi z hrnce) a zadruhé zdroj obživy. lověku podezřelej.
  Server, který nefunguje, dokud do něj nepošlete tři stovky (a projistotu na nevystopovatelný PayPal), je prostě myslícímu člověku podezřelej.
  Ale je to vaše volba, že se derete do něj a nerozvíjíte jiný…

 13. a ještě větší sranda byla na Pláštěnkách — tam mi navrhli, ať zrušíme eFE a přejdeme všichni k nim.
  Poděkoval jsem jim za nabídku a odmítl s tím, že naopak pogtřebujeme míň sexuálně explicitní domenu, než ještě víc.
  Ban.
  OK, chápu, nic proti, ale pak jsem potřeboval kontaktovat jednoho člověka, co byl jenom tam, takže nová registrace z čistý IP a jenom jsem v poště použil slovo “eleferno”, okamžitě se IP zablokovala.
  Že PanAdmin na Blajfu čte poštu je všeobecně známá věc.
  Ale rychlost toho aktu na Pláštěnkách naznačovala, že jde o automat.

 14. Dobrý den všem,
  jsem taktéž jedna z té dlouhé řady vyhozených z BDSMlife, nebudu projevovat lítost, za takových prapodivných, někdy až úsměvných podmínek a divného klima, by se mi ani nechtělo na něm nadále setrvávat. Raději se ohlédnu jinde a podpořím jiné BDSM weby. Dobrá zpráva je, že existují a já jim držím palce.
  Nedávno třeba vznikl úplně nový web http://www.BDSMsite.cz, nabízí vše co BDSMlife a jiné podobné weby, jako BDSMweb a amateri.cz v jednom.

 15. Mám úplně stejnou zkušenost s BDSMLife….absolutně netolerantní administrátor!!Jen jsem se zeptal na to,jak to chodí a chtěl navrhnout řešení nějakého problému.Vúbec mi neodpověděli a hned mne blokli a odepřeli přístup.Myslel jsem to v dobrém a nebyl jsem sprostý a nechoval jsem se hrubě.Nevím,na co jsou tak arogantní a namyšlení.Jejich web stejně správně nefungoval.

 16. Tak jsem dopadl úplně stejně – nejde se mi přihlásit na bdsmlife, bloknuta IP adresa a ani nevím, čím jsem si to zasloužil. Škoda, měl jsem pocit, že jsem konečně našel stránky určené pouze pro komunitu BDSM, stihl jsem si podat inzerát, napsat pár komentářů a bohužel už se k těm kontaktům na inzerát nejspíš nedostanu.

 17. Dopadl jsem přesně stejně. Po roce a něco bez varování zrušen účet. Pravděpodobně za jemnou kritiku v diskuzi na lajfku. Dovolil jsem si dost. Řekl jsem, že zablokovat psaní někomu po pár dnech nečinnosti je blbost. No, teď jsem zablokován sám a už mi je to fuk. Přesídlil jsem na BDSM Web a založil si vlastní blog/stránky (bdsmdoupe.cz). Admin s malým ať se jde bodnout. Jednou se mu jeho chování vrátí:D

 18. Na BDSMlife jsem skončil nedávno, protože jsem oznámil ženu, která tam nabízela profislužby….jenže to byla adminova známá 😉 Takže nabízí dál. Moje další zprostředkovaná zkušenost je od kamarádky, která byla vyhozena před měsícem. Na její inzerát odpověděla hromada mužů a ona si začala vybírat. Toho největšího dotěráka zablokovala a nahásila. Ukázalo se, že je to jeden z lidí, který server vedou a byla taky “odejita”. Těsně předtím si všimla, že byl zablokován účet klukovi, se kterým si psala a líbil se jí 😉 Je naprosto evidentní, že správci si tam selektují “partnery a partnerky” pro svoje vlastní libido a “konkurenci” mažou.

 19. Kdo by chtěl debatovat ,blogovat ,nahravat fotky a seznamovat tak jsem založil právě z podobných důvodu a praxe z lifka nový portál http://www.bddssm.cz . Není to zatím žádný zázrak. Cíl je ale bez dotování dovolit lidem psát co chtějí. Samozřejme dle norem a zákonů a pravidel slušnosti mezi sebou.Aktuálně kolem 2000 uživatelů. Kdo má zájem je samozřejmě zván.

  1. Vypadá to hezky, ještě by to ale chtělo obnovu zapomenutého hesla pro nás vypité hlavy, co si jakž takž pamatují kde bydlí, a tím to tak končí.

 20. Též zablokovaný jen za otázku, jak se nakládá s penězi za VIP členství 😀 Měl jsem ověřený účet, tudíž po roce jsem se zkusil znovu registrovat na jiný nick, vyplnil jsem o sobě údaje a do pár hodin jsem byl opět bloknut. I po roce! 😀 Založíme si vlastní web. Budu na tom makat 🙂 Kdo by chtěl pomoci, může mě kontaktovat.

 21. Ten server je dobrý nápad, ovšem admin je asi těžce frustrovaný hoch, co si myslí, že vládne celýmu světu asi 🙂 Napřed jsem si myslel, že je v pohodě, když blokuje troly a placený kurvy, ale když v blokaci zahučely docela známé osoby na bdsm scéně, došlo mi, že je to idiot. Kdybych ho někdy potkal, dám mu jednu pěstí na nos a odplivnu si a to je všechno, dál bych s ním čas neztrácel.

 22. Taky se přidám,na začátku založení účtu na BDSMLIFE.CZ jsem byl zvědavý a také zaplatil a pak znovu…Vždy jsem byl slušný a zdvořilý ke všem.Jednou jsem si řekl že si na svůj profil přidám ilustrační foto které vyjádří mé oblíbené praktiky.(výřezy fotek dámských nohou v botách bez obličejů kterých je na netu miliarda)a jelikož to holt nebyly moje nohy nebo nohy mnou focené tak mi je admin smazal a samozřejmě odečetl i body připsané za zaplacení VIP členství.Což jsem mu rozporoval a odpovědí bylo “Přečti si pravidla”!
  Ale i tak jsem dál chatoval psal atd až do včera kdy mi slečna na chatu na můj pozdrav odpověděla”Ahoj opovaž se sáhnout na moje fotky!
  Jako by mi kudlu do zad vrazila.
  Na dotaz co tím myslí jsem se dozvěděl že PRÝ JSEM TÍM TAM ZNÁMÝ A ŽE TO MÁM DOKONCE NAPSANÉ V U PROFILU.
  Mé snahy jí vysvětlit že jsem žádné foto neukradl a měl tam foto z netu jen nohou bylo zcela marné
  Výsledek????
  BDSMLIFE účet zrušen a s tou stránkou a hlavně s ADMINEM DEBILEM nikdy už nic!

 23. P.S: Účet jsem zrušil sám s dobrovolně.
  Jen pro představu z mých poznatků na BDSMLIFE:
  Většina mladých slečen a žen do cca 30 jsou “subinky,které hledají pana Greje popř jeho kopii.
  Ženy starších ročníků (myslím ty dom nebo switch)jsou tak zase zastoupeny komunitou:zkrachovalých rozvedených manželek co si jednak chtějí v druhé míze vybouřit své “hormony ale také dát okusit tomu mužskému pokolení té pomsty za to že je muž kopl doprdele….

  Ta Dominantní Madam které jde o ponížení a vycvik a výchovu otroka v přirozeném stavu a reálném světě …tu tam nenajdete…

 24. Taky bez upozorněni jsem byla zrušena, ano udělala sem chybu, jen nechápu proč některé dostanou několik šanci tam založit novy účet a ja ne. Můj ex tam má už 3 účet, leze do zadku adminé Wewes, nebo jestli s ni spi, to nevím, ale od začátku je na mne agresivní a jen čekala na chybu. Proboha co to je!!! Nikomu napsat nebo nějak vysvětlit není možné!
  a tohle bylo na novinkách, to mi poslali lidi:Na uživatelku…….. přišla stížnost, že odsud stahuje explicitní fotografie a rozesílá je mezi osoby, kterým by neměly být přístupné (např. do zaměstnání atp.), s cílem poškodit zdejší uživatele. Nastražili jsme na ni past a získali tak 100% důkaz toho, že odsud fotky opravdu vynášela. Jelikož i z jejího dalšího chování je zřejmé, že se jedná o narušenou osobnost, dá se předpokládat, že o ní bude ještě slyšet. Pokud nechcete mít problémy ve společnosti, která o vašem BDSM zaměření neví, doporučujeme vám nepřicházet s touto osobou do kontaktu.
  Tak tohle vím přesné že dělo mého ex… udělali ze mne blázna!!!

 25. Ahoj, tak se přidávám i já…bloknut bezdůvodně. Navíc mi to samozřejmě vzalo peníze za registrační smsku když jsem se snažil vytvořit účet znovu.A když si to tu pročítám měl jsem to vědět mnohem dříve…

 26. Jak tak koukám celá takhle koment sekce je taková skupinová terapie pro lidi co dostli ban.

  Ano patřím mezi ty co ho dostali. Normálně tohle nevytahuju, ale tady se to docela hodí, mám aspergera a po tom co jsem dostal ban (za to že jsem měl účet na který jsem zapomněl a když jsem se na něj znovu přihlásil asi po 6 letech neaktivity abych ho smazal a nenašel jsem tu možnost tak jsem se na to vykašlal, nesnažil jsem si hrát na někoho jinýho, obtěžovat lidi atd.). Samozřejmě za tuhle blbost jsem dostal IP ban bez varovná a rozhodl jsem se celou situaci adminovy vysvětlit, zjistil jsem že ho není možné kontaktovat mimo uživatelské zprávy, tak jsem zapnul proxy a založil nový účet. Napsal jsem mu slušnou zprávu ve které jsem se omluvil a situaci jsem objasnil a lidi co nejsou na spektru si asi dovedou představit co mě uvítalo když jsem se probudil… ano další ban. Což je docela vtipný, když jsem měl ověřený účet, pozitivní body, slušné chování atd.

  Samotná stránka vypadá jak z roku 1980 a UI (user interface) jse spíše jen interface. Admin je s prominutím debil a nebýt těch lidí co tam jsou tak mi to je celkem jedno, ale teď no težko asi budu hledat alternativu.

  Pokud o něčem víte pošlete email: bannedthrowaway@gmail.com (jo je to ten email co byl využit na založení “omluvného účtu” 😀 )

  Ps.: Jak to tu tak čtu dopadnul jsem docela dobře a když tak vidím naše počty někdo by měl založit novou stránku něco jako bannedonbdsmlife nebo bdsmlifeoutcasts.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.