Já a bdsmlife.cz

Tak už je to tady. Adminem zrušený účet a bloknutá IP na bdsmlife.cz. Dotaz na fungování serveru, varování druhých za co vše se účet maže,  jakákoliv debata o fungování serveru – to vše umí „nevonět“ adminovi. Kdyby šlo o něčí soukromý blog, tak se divit nebudu, ale u něčeho, co se tváří jako komunitní server, to je věc podivná.
Bloknutí obejito během pár minut, ale proč zakládat jiný účet? Přihlašovat se s pocitem možného smazání? Debatovat s pocitem v soukromých zprávách šmírujícího admina?

EDIT 26.10.2019: Sem tam řeknu nějaké subině, ať si tam vyplní bdsm dotazník. A pak se mrknu, co tam vyplnila. Měl bych to změnit a udělat si dotazník vlastní:)))

EDIT 10.03.2021: Zvědavý pokus zda byla zakopána válečná sekyra nebo ne.  Na bdsmlife.cz založen profil TyranT s ověřenými a neutajovanými údaji, zaplaceno členství do bdsmlifeklub a zkoušena funkčnost.

EDIT 20.05.2021: Inzerovaná placená funkce android widget je nefunkční a po více než dvou měsících nulová reakce ze strany „podpory“. A pak mnou podaný inzerát nebyl nikdy zveřejněn, ale znáte to – raději se neptat proč.-)))

EDIT 10.08.2021: Ukazuje se, že je otravné konverzovat přes soukromé zprávy. Hodně konverzací trvajících třeba i několik dní a přínosných pro obě strany končí na přeplněnosti schránky protějšku. Zda si protějšek vůbec uvědomí, proč mu už zprávy nepřicházejí, nevím, ale nemám chuť zkoušet a čekat, až si schránku promaže.

EDIT 15.08.2021: Tak už se to stalo. Pár pipinek nahlásilo, že jsem si dovolil jim napsat jednu soukromou zprávu. Ta zpráva však byla zřejmě tak moc hutná, že musel zakročit admin. Takže už jen vyzkouším, zda i z pozice potížisty je web rozumně funkční, pokud si platím členství a nebo nee.

EDIT 16.08.2021: Další body dolů. Udělal jsme totiž hroznou věc. S vidinou, že kdykoliv bude můj účet zrušen jsem do svého veřejného profilu uvedl svůj mail… a to se hádejte co… no nesmí:-)))

EDIT 13.10.2021: Nakonec nick vydržel funkční sedm měsíců, ale už se z pozice potížisty „opotřeboval“.  Od třetího prohřešku ani člen bdsmlife klubu nemůže odepisovat na zprávy. 

EDIT 25.10.2010: BDSMlife provedl relativně velké změny ve svém fungování. Zrušil vše, co jsem tam rád používal. Už se nelze „frajeřit počtem otrockých smluv“ a nelze si ani u uživatelů zapsat soukromou poznámku. Nelze ve svém profilu uvádět už ani své profily na jiných sociálních sítích. O něco zvedl cenu BDSMlife klubu.

Ale dle mého podstatné je, že všichni mají nově defaultně nastaveno, že nemají přijímat zprávy od uživatelů, kteří mají méně než 50 bodů. To znamená, že pokud Vás zaujme něčí profil a jste nováček, který nehodlá sbírat body, nebo nehodlá adminovi poslat svůj občanský průkaz na ověření, tak si pravděpodobně nepokecáte. (Pokud se rozhodnete, že Vás toto neodradí a seženete si body neb si chcete moci pokecat s těmi inzerovanými 40000 uživatelů, tak i tak pamatujte na to, že většina z nich má nulový počet bodů a víc než 3dny se nepřihlásila a to znamená, že ikdyž budete mít bodů 1000, tak jim stejně nelze napsat/odepsat.)

Jo a  admin tvrdí, že záporné body dává jen za velké prohřešky a kdo tvrdí opak lže (Já mu stejně nevěřím.):

67 odpovědí na “Já a bdsmlife.cz”

 1. Chci vyjádřit jenom lítost nad bloknutím zajímavé postavy Trainera se zajímavými neotřelými názory a postoji, která byla (aspoň pro mě) v každé diskuzi živou vodou v moři ostatních, ničím nepřekvapujících, příspěvků. Takže dík! 🙂
  (A hele, jak jsem se dokázala elegantně vyhnout tomu vykání) 🙂

  1. Díky. Je to jejich boj. Napiš mi, až se objeví nějaký zajímavý BDSM diskuzní server… do té doby se bude muset svět obejít bez mých diskuzních připomínek.-)

 2. nu, je to divný server. Mně nedovolil se zaregistrovat, neboť prý:“ Je nám líto, ale kvůli problémovým uživatelům nejsou registrace z této IP adresy povolené.“

  Mám veřejnou T-mobile IP, takže zřejmě Pán Admin zlikvidoval jako třídu celou obrovskou skupinu zájemců, metodou Hlava XXII pak i snahu o vyřešení, viz Pravidla webu: „Neposílejte administrátorům žádné dotazy a požadavky přes SZ, pokud vás o to sami nepožádají. Problémy řešte v příslušné diskuzi. Normální konverzace s administrátory je povolena.“
  Do diskuse se ovšem nedostanete bez registrace.

  Co k tomu říct? Snad jen: Strčte si, adminové, tenhle web tam, kam slunce svítí jen s rektoskopem, já budu raději věnovat čas hrátkám.

  1. Neposílat SZ, ale v diskuzi není tolerováno cokoliv, co lze vnímat jako kritiku či nespokojenost. Do této kategorie je pak zařazována i ironie, vtip či obyčejná rada nespokojeným.

   1. S bdsm life jen ty nejhorší zkušenosti,po 5 letech bloknutá ip,trvale,jen za to že mám špatnou gramatiku,a vyjadřuji svůj názor,jsou to naprostí demagogové.

    1. Klasika, projev vlastního názoru je těžký zločin..Tobě mohou 100x říci že jsi idiot, ale opovaž se to říci ty ! Tak trochu komunistický styl svobody projevu. 🙂 Tragédie. Jakoby gramatika vládla světu. Polovina z těch chytráku si neumí zavázat tkaničku u boty, místo “ Lžička “ píšou ( žlička ), ale hlavně že budou opravovat druhé. 😀 A nejraději mám, když tě začne opravovat někdo, kdo ti napíše “ Je fakd tak těžkí to napsat bez chyp ti blbe“ 😀 😀 😀

 3. hm hm, je velká škoda, že tento výjimečný blog spí. Na jednu stranu…fajn, pán je asi spokojený s reálným životem a nemá důvod a čas se věnovat řečem, to mu přeju, na druhou…na českém netu je takto tematických a KVALITNÍCH, přínosných debat zatraceně málo.

  Jen takový povzdech….

 4. Joo Lifko a „Admin“..
  Lifko není špatný server,je to dobrý nápad to vše uznávám..jen ten kdo ho zpravuje.
  To je hodně smutný příběh.
  Hlavně nemít svuj názor a Hlavně!!!nepsat krytiku na admina.. 🙂

 5. Reaguji na výše uvedené. I já jsem byl adminem z bdsmlife vyčutnut:-) Mám návrh. Udělej blog, přetáhneme sem čubky.

 6. Zdravím tak i ja od včera patřím mezi zablokované na BDSMlife ačkoli sem se nikterak neprohřešíl a admin šmiroval soukromé spravy stalo by zato najit na něho metr a zrušit ho když se neumí čestně chovat.

 7. Právě mi byl také odepřen přístup na bdsmlife.cz. Opravdu nechali proč. Publikují povídky na BDSM.cz, mám pravou fotku, nikoho nenapadám a ani nespamuji, na podobných serverech se pohybuji 10 let a nejsem vanilka. A tam? Bez jakéhokoli upozornění „kick“. Netušíte, jak alespoň zjistit, že má data byla smazána? Nechci, aby tam visela moje fotka a dotazník a všechny údaje.

 8. Hezký den,
  mohu se zeptat, zda víte, z jakého důvodu Vám byl účet na BDSMlife zrušen? Upozornil Vás třeba někdo předem, že jste porušili nějaké pravidlo? Mám ten web celkem ráda, ale v poslední době se nějak moc doslýchám o zrušení účtu ze strany admina, jestli to správně chápu, bez předchozího upozornění a dokonce bez zjevného důvodu. To se mi nelíbí a přijde mi škoda přijít o diverzitu názorů, nejsou-li opravdu hodně přes čáru (tím myslím především v rozporu se zákonem).

  1. Bez upozornění zrušen cca dva roky funkční účet s velkým bodovým ohodnocením. Důvod nesdělen, pouze dodatečně zjištěna v diskuzi veřejná reakce admina typu „neser, tebe tu nechci“. (Z tématu diskuze lze vyvodit, že mu nevoněla moje reakce na osůbku stěžující si, že přišla o nějaké body.)

  2. Důvod nesdělen, byl jsem zablokován při chatu s kamarádem (soukromím o srazu v Plzni) na to konto bloknuta IP. tzn. permanentní BAN. Nebyl jsem upozorněn na nic a ani jsem nic neporušil, dokonce jsem se neučastnil žádné diskuse, jen komunikoval s lidmi formou zpráv a chatu.

 9. Přeju všem pěkný den. Snad to nebude považováno za drzost, ale začal jsem se věnovat psaní erotických povídek s bdsm tématikou a rád bych slyšel něčí názor popřípadě jakékoliv komentáře či další sdílení, pokud by vás některé povídky zaujaly. Předem se omlouvám, pokud by toto bylo považováno za spam, ale jde mi hlavně o názor zkušenějších 🙂

  Zde je tedy odkaz a předem děkuju za všechny reakce, ať budou jakékoliv: http://cyranovodoupe.blog.cz/rubrika/erotika

 10. Omlouvám se všem, které tímto příspěvkem obtěžuji…
  Psal jsem níže uvedený komentář na BDSMLIFE a ani jsem ho nestihl odeslat a už mi byl zřejmě zrušen účet-nebo mi byl odepřen přístup.. Ubohost jednání.. Bohužel, jsem neměl možnost se vyjádřit. Tak je to správné!! Tak to dělali komunisté.. Takto jsem je zažil a možná i Admin…

  Ahojky,
  Jsem jedním z postižených. Neodpovídal jsem na inzerát dotyčné, ale na informace z profilu, kde žádné omezení komunikace neuváděla. Stejnou odpověď jsem poslal mnoha z Vás a nikdo se necítil ponížený. V úvodu jsem psal ve zprávě, že jestli jí nevadí můj věk ať odpoví a v závěru zprávy jsem dokonce napsal, že jestli jsem obtěžoval, tak ať mail smaže. Nemůžu za to, že jsem už 60-desátník. I ona bude jednou stará a rovněž admin bude starý. A i Vy další zestárnete. Čeká to každého z Vás. Ale můžeme se v každém věku k sobě chovat normálně a v určité úctě. V této komunitě předpokládám, že nejsou slečiky z porcelánu. Některým se líbí hrubá mluva, některým ne. V komunikaci se to vyjasní..Nebo na to nereaguji.. Neočekávám, že každý hnedna každou odpověď bude reagovat a napíše. Ale potěšilo mě v minulém týdnu, když jsem napsal stejnou zprávu několika z Vás , že jste odpověděli slušně – Bohužel nemám zájem a v podobném stylu. A mě rovněž urazila její odpověď, že s dědkem šukat nebude. Bylo možno to napsat i slušněji. Tímto si taky admine stěžuji na její odpověď. Taky jsem jí to nenabízel.Ale to už se nedovím, jak jsi to vyřešil. Proč chodí na tyto stránky, když pak je hned uražená, aniž bych napsal něco urážlivého. Admin se chová jako diktátor-ano má právo rozhodovat a trestat. Ale mělo by to probíhat korektně.. A co v diskusi čtu?? Urážky od amina a nadávky do debilů. Nejsem už nejmladší a tak taky nejsem zdatný v počítáčích.. A nejsem debil – mám IQ vyšší než 51.  Ale myslím si, že pak takové vyjadřování a psaní, jako od Admina svědčí o kultuře chování.. A tady si myslím, že IQ je hodně nízké – asi jako moje.. .. A jestli jsem v této komunitě potížista jen proto, že jsem si dovolil napsat odpověď nově přihlášenému účastníku? Prosím.. Stačilo jen napsat – neotravuj.
  Rád jsem tu chodil, s některými z Vás jsem si i psal. Ale za těchto diktátorských podmínek nemám zájem. Nesdostanu se už ani si přečíst dotazníky. A teď do mě!!! Seber mi další body za pravdu, nejlépe cenzúrou tento příspěvek odstraň!! Ať se nenakazí ostatní.. Nebo mi zruš účet to je úplně nejlepší… Potížista zmizí… A já nemusím účet pracně rušit (dělá mi to s mojí IQ problém).
  Tak jsem odpustil páru a teď do mě!!!!! Ti, co jste dočetli až sem děkuji za trpělivost.
  Jen jsem zvědavý, jestli to admin pustí do diskuse. Radek

  1. Šedesátník je v Tvém případě muž, který je stále při síle a to je nádhera! A též se zdravým netotalitním mozkem,což je ještě lepší! Ať žije svoboda v každém z nás a podle nás!

 11. Ahoj,

  věděl jsem, že to nebude dlouho trvat a najdu pár těch, kteří dopadli jako já, čerstvě. Důvod mého zrušení účtu najdete zde:
  http://blog.bdsmlife.cz/penny95/post/3253/

  Wow, už velmi dobře chápu, proč mnoho lidí používá kapitálku u nicku „Admin“ – ano, bojí se. Já se omlouvám, ale musím. Každý, kdo si přečte moje slušné, a naprosto upřímně míněné 2 komentáře ke článku té „chudinky, které ach ouvej psali muži na její inzerát“, konkrétně penny95, mi snad dají za pravdu, že jsem se držel zpátky. Nyní skutečně musím. Je to i d i o t a já mám ke své spokojenosti pocit, který se mě držel od začátku, kdy jsem začal komunikovat na tom serveru, plně potvrzen.

  Ten web půjde (musí, při takovéhto chování) tzv. do kytek. I já jsem pro, aby se tu objevil nový, demokratický, server, který umožní těžce zkoušené Svobodě Slova najít svou platnost i v „naší“ komunitě.

  Přeji všem, aby jim pocit z toho, že potkali (a přežili) dalšího turbo-blba, vydržel co nejdéle!

  Pavel – aka Blaník Knight

 12. uvědomte si, že to je v první řadě seznamka (a pro koho asi, žejo, vždyť si založte svoji, jeslti hcete ubírat Panu Adminovi z hrnce) a zadruhé zdroj obživy. lověku podezřelej.
  Server, který nefunguje, dokud do něj nepošlete tři stovky (a projistotu na nevystopovatelný PayPal), je prostě myslícímu člověku podezřelej.
  Ale je to vaše volba, že se derete do něj a nerozvíjíte jiný…

 13. a ještě větší sranda byla na Pláštěnkách — tam mi navrhli, ať zrušíme eFE a přejdeme všichni k nim.
  Poděkoval jsem jim za nabídku a odmítl s tím, že naopak pogtřebujeme míň sexuálně explicitní domenu, než ještě víc.
  Ban.
  OK, chápu, nic proti, ale pak jsem potřeboval kontaktovat jednoho člověka, co byl jenom tam, takže nová registrace z čistý IP a jenom jsem v poště použil slovo „eleferno“, okamžitě se IP zablokovala.
  Že PanAdmin na Blajfu čte poštu je všeobecně známá věc.
  Ale rychlost toho aktu na Pláštěnkách naznačovala, že jde o automat.

 14. Dobrý den všem,
  jsem taktéž jedna z té dlouhé řady vyhozených z BDSMlife, nebudu projevovat lítost, za takových prapodivných, někdy až úsměvných podmínek a divného klima, by se mi ani nechtělo na něm nadále setrvávat. Raději se ohlédnu jinde a podpořím jiné BDSM weby. Dobrá zpráva je, že existují a já jim držím palce.
  Nedávno třeba vznikl úplně nový web http://www.BDSMsite.cz, nabízí vše co BDSMlife a jiné podobné weby, jako BDSMweb a amateri.cz v jednom.

 15. Mám úplně stejnou zkušenost s BDSMLife….absolutně netolerantní administrátor!!Jen jsem se zeptal na to,jak to chodí a chtěl navrhnout řešení nějakého problému.Vúbec mi neodpověděli a hned mne blokli a odepřeli přístup.Myslel jsem to v dobrém a nebyl jsem sprostý a nechoval jsem se hrubě.Nevím,na co jsou tak arogantní a namyšlení.Jejich web stejně správně nefungoval.

 16. Tak jsem dopadl úplně stejně – nejde se mi přihlásit na bdsmlife, bloknuta IP adresa a ani nevím, čím jsem si to zasloužil. Škoda, měl jsem pocit, že jsem konečně našel stránky určené pouze pro komunitu BDSM, stihl jsem si podat inzerát, napsat pár komentářů a bohužel už se k těm kontaktům na inzerát nejspíš nedostanu.

 17. Dopadl jsem přesně stejně. Po roce a něco bez varování zrušen účet. Pravděpodobně za jemnou kritiku v diskuzi na lajfku. Dovolil jsem si dost. Řekl jsem, že zablokovat psaní někomu po pár dnech nečinnosti je blbost. No, teď jsem zablokován sám a už mi je to fuk. Přesídlil jsem na BDSM Web a založil si vlastní blog/stránky (bdsmdoupe.cz). Admin s malým ať se jde bodnout. Jednou se mu jeho chování vrátí:D

 18. Na BDSMlife jsem skončil nedávno, protože jsem oznámil ženu, která tam nabízela profislužby….jenže to byla adminova známá 😉 Takže nabízí dál. Moje další zprostředkovaná zkušenost je od kamarádky, která byla vyhozena před měsícem. Na její inzerát odpověděla hromada mužů a ona si začala vybírat. Toho největšího dotěráka zablokovala a nahásila. Ukázalo se, že je to jeden z lidí, který server vedou a byla taky „odejita“. Těsně předtím si všimla, že byl zablokován účet klukovi, se kterým si psala a líbil se jí 😉 Je naprosto evidentní, že správci si tam selektují „partnery a partnerky“ pro svoje vlastní libido a „konkurenci“ mažou.

 19. Kdo by chtěl debatovat ,blogovat ,nahravat fotky a seznamovat tak jsem založil právě z podobných důvodu a praxe z lifka nový portál http://www.bddssm.cz . Není to zatím žádný zázrak. Cíl je ale bez dotování dovolit lidem psát co chtějí. Samozřejme dle norem a zákonů a pravidel slušnosti mezi sebou.Aktuálně kolem 2000 uživatelů. Kdo má zájem je samozřejmě zván.

  1. Vypadá to hezky, ještě by to ale chtělo obnovu zapomenutého hesla pro nás vypité hlavy, co si jakž takž pamatují kde bydlí, a tím to tak končí.

 20. Též zablokovaný jen za otázku, jak se nakládá s penězi za VIP členství 😀 Měl jsem ověřený účet, tudíž po roce jsem se zkusil znovu registrovat na jiný nick, vyplnil jsem o sobě údaje a do pár hodin jsem byl opět bloknut. I po roce! 😀 Založíme si vlastní web. Budu na tom makat 🙂 Kdo by chtěl pomoci, může mě kontaktovat.

 21. Ten server je dobrý nápad, ovšem admin je asi těžce frustrovaný hoch, co si myslí, že vládne celýmu světu asi 🙂 Napřed jsem si myslel, že je v pohodě, když blokuje troly a placený kurvy, ale když v blokaci zahučely docela známé osoby na bdsm scéně, došlo mi, že je to idiot. Kdybych ho někdy potkal, dám mu jednu pěstí na nos a odplivnu si a to je všechno, dál bych s ním čas neztrácel.

  1. Nejsem si zcela jist ale na 95% to tam měla na starost ( stála u zrodu a furt pičuje s tou češtinou ) ta hnusná, tlustá Iva Tabron

   1. Není to štíhlá holka, buzeruje za češtinu a na počátku je její zakoukání do tamního admina, ale zlej bych na ni za to nebyl. Každý dělá co umí nejlíp.))))

 22. Taky se přidám,na začátku založení účtu na BDSMLIFE.CZ jsem byl zvědavý a také zaplatil a pak znovu…Vždy jsem byl slušný a zdvořilý ke všem.Jednou jsem si řekl že si na svůj profil přidám ilustrační foto které vyjádří mé oblíbené praktiky.(výřezy fotek dámských nohou v botách bez obličejů kterých je na netu miliarda)a jelikož to holt nebyly moje nohy nebo nohy mnou focené tak mi je admin smazal a samozřejmě odečetl i body připsané za zaplacení VIP členství.Což jsem mu rozporoval a odpovědí bylo „Přečti si pravidla“!
  Ale i tak jsem dál chatoval psal atd až do včera kdy mi slečna na chatu na můj pozdrav odpověděla“Ahoj opovaž se sáhnout na moje fotky!
  Jako by mi kudlu do zad vrazila.
  Na dotaz co tím myslí jsem se dozvěděl že PRÝ JSEM TÍM TAM ZNÁMÝ A ŽE TO MÁM DOKONCE NAPSANÉ V U PROFILU.
  Mé snahy jí vysvětlit že jsem žádné foto neukradl a měl tam foto z netu jen nohou bylo zcela marné
  Výsledek????
  BDSMLIFE účet zrušen a s tou stránkou a hlavně s ADMINEM DEBILEM nikdy už nic!

 23. P.S: Účet jsem zrušil sám s dobrovolně.
  Jen pro představu z mých poznatků na BDSMLIFE:
  Většina mladých slečen a žen do cca 30 jsou „subinky,které hledají pana Greje popř jeho kopii.
  Ženy starších ročníků (myslím ty dom nebo switch)jsou tak zase zastoupeny komunitou:zkrachovalých rozvedených manželek co si jednak chtějí v druhé míze vybouřit své „hormony ale také dát okusit tomu mužskému pokolení té pomsty za to že je muž kopl doprdele….

  Ta Dominantní Madam které jde o ponížení a vycvik a výchovu otroka v přirozeném stavu a reálném světě …tu tam nenajdete…

 24. Taky bez upozorněni jsem byla zrušena, ano udělala sem chybu, jen nechápu proč některé dostanou několik šanci tam založit novy účet a ja ne. Můj ex tam má už 3 účet, leze do zadku adminé Wewes, nebo jestli s ni spi, to nevím, ale od začátku je na mne agresivní a jen čekala na chybu. Proboha co to je!!! Nikomu napsat nebo nějak vysvětlit není možné!
  a tohle bylo na novinkách, to mi poslali lidi:Na uživatelku…….. přišla stížnost, že odsud stahuje explicitní fotografie a rozesílá je mezi osoby, kterým by neměly být přístupné (např. do zaměstnání atp.), s cílem poškodit zdejší uživatele. Nastražili jsme na ni past a získali tak 100% důkaz toho, že odsud fotky opravdu vynášela. Jelikož i z jejího dalšího chování je zřejmé, že se jedná o narušenou osobnost, dá se předpokládat, že o ní bude ještě slyšet. Pokud nechcete mít problémy ve společnosti, která o vašem BDSM zaměření neví, doporučujeme vám nepřicházet s touto osobou do kontaktu.
  Tak tohle vím přesné že dělo mého ex… udělali ze mne blázna!!!

 25. Ahoj, tak se přidávám i já…bloknut bezdůvodně. Navíc mi to samozřejmě vzalo peníze za registrační smsku když jsem se snažil vytvořit účet znovu.A když si to tu pročítám měl jsem to vědět mnohem dříve…

 26. Jak tak koukám celá takhle koment sekce je taková skupinová terapie pro lidi co dostli ban.

  Ano patřím mezi ty co ho dostali. Normálně tohle nevytahuju, ale tady se to docela hodí, mám aspergera a po tom co jsem dostal ban (za to že jsem měl účet na který jsem zapomněl a když jsem se na něj znovu přihlásil asi po 6 letech neaktivity abych ho smazal a nenašel jsem tu možnost tak jsem se na to vykašlal, nesnažil jsem si hrát na někoho jinýho, obtěžovat lidi atd.). Samozřejmě za tuhle blbost jsem dostal IP ban bez varovná a rozhodl jsem se celou situaci adminovy vysvětlit, zjistil jsem že ho není možné kontaktovat mimo uživatelské zprávy, tak jsem zapnul proxy a založil nový účet. Napsal jsem mu slušnou zprávu ve které jsem se omluvil a situaci jsem objasnil a lidi co nejsou na spektru si asi dovedou představit co mě uvítalo když jsem se probudil… ano další ban. Což je docela vtipný, když jsem měl ověřený účet, pozitivní body, slušné chování atd.

  Samotná stránka vypadá jak z roku 1980 a UI (user interface) jse spíše jen interface. Admin je s prominutím debil a nebýt těch lidí co tam jsou tak mi to je celkem jedno, ale teď no težko asi budu hledat alternativu.

  Pokud o něčem víte pošlete email: bannedthrowaway@gmail.com (jo je to ten email co byl využit na založení „omluvného účtu“ 😀 )

  Ps.: Jak to tu tak čtu dopadnul jsem docela dobře a když tak vidím naše počty někdo by měl založit novou stránku něco jako bannedonbdsmlife nebo bdsmlifeoutcasts.

 27. Tak udělám výjimku a napíšu taky zas jednou po letech něco do českého prostoru. Tady počítám za pravdu a „kontroverzní a radikální“ postoje a názory doživotní ban nehrozí, max. smáznutí. :,) Předesílám, že půjdu trochu víc a radikálněji do hloubky problému, tak snad to nebude vlastníkovi webu vadit.
  No, co dodat ke všem zabanovaným a často navíc sprostě veřejně uráženým z bdsmlife, kteří jsou minimálně z části rozumní, slušní lidé, kterých by si na normálním webu vážili. Snad jen, aby se konečně nějaký dominantní chlap pořádně naštval a udělal a spustil kvalitní bdsm web s rozumějším přístupem k uživatelům, zvláště ke krajům ds spektra.
  Nebo proboha aspoň sex/bdsm seznamku bez prostitutek, podvodníků a haterů. Tak nějak už tady žádnou funkční nemáme.
  S bdsmlife se to má tak, že má vpodstatě monopol na bdsm komunikační web a to nikdy nedělá dobrotu.
  Jsou tady sice i jiné, ale rozumíme si.
  Tvůrce webu, vlastník i hlavní admin jsou jedna osoba, pokud to někdo nepochopil nebo byl obelhán.
  Zde tak jako kdysi nejdřív s úctou pro tvůrčí počiny sobě vlastní před drtivou kritikou vyjádřím obrovský respekt k enginu webu. Autor vytvořil v principu skvělý web s kupou funkcí, s v začátcích zajímavým uživatelským systémem a pravidly, bez prostitutek ničících všechny seznamky a se základními kategoriemi pro dobrý bdsm web. Vyjádřil jsem mu za tohle respekt tehdy a vyjádřím ho i tady, své postoje na zásadní věci neměním.
  Po profesní programátorské a vizionářské stránce je ten člověk fakt frajer, tečka. Grafika je slabší, ale když dnešním masám vyhovují takové nevzhledné slátaniny jako fb nebo twitter, tak je to fuk.
  Se stránkou lidskou a správcovskou je to v tomto případě bohužel podstatně horší. Když submisivní nebo switch ajťáci čemukoliv šéfují, je to v praxi vždycky tragédie.
  Čím se stával web navštěvovanějším a úspěšnějším, tím se stalo více to, co na všech českých webech – admin se začal chovat k uživatelům krom svých kámošů stále sprostěji a už tak hodně za vlasy přitažená a v části nesmyslná pravidla upravoval do horší podoby. Když jsem pro info mrkl na podobu dnešní, tak to už bych se ani neregistroval jako kdysi a stačila by mi k odchodu úvodní stránka před registrací, která jako by z nějaké orwellovské příručky vypadla. Chápu, že v dnešním režimu je zvykem návštěvníky na úvod seřvat, nakopat do prdele a polít sračkami, aby si to pro příště rozmysleli, a pak jejich drzost hezky zpoplatnit už při vstupu s připomenutím, že je to samozřejmě jen a pouze pro jejich bezpečí, ale čeho je moc, toho je příliš.
  Tohle se nebude líbit většině hodně dominantních chlapů s nějakou hrdostí a ctí, a on je to překvapivě účel. A oproti feministickému mýtu, mají hodně submisivní dívky asi tak o třináct vagonů sena plnější hlavičky než ty méně submisivní, takže to odradí i spoustu znich, nebo podvědomě vycítí, že na tohle jejich vyvolený hustokrutopřísný a laskavý šlechtic pravděpodobně bez velké dávky opia, kombinované ještě větší dávkou vína a deseti spanilými gejšami, nepřistoupí ani pět vteřin před orgasmem nebo po něm ve stavu největšího oslabení. A možná ani pak ne.
  Tvrdá pravidla chování jsou na našem současném haterském netu určitě potřeba, protože si tady lidi zvykli chovat se k sobě i k autoritám jako prasata a ženy jako feministické krávy, ale o tom to není. Pravidla musí být rozumná, smysluplná a na míru účelu a praxi. Mají být postavena tak, že slušní lidé v klidu nebo s malým umravněním projdou, a nepřizpůsobiví ne, nic víc a nic méně. Tato pravidla a jejich praxe každopádně zaručí odliv všech skutečně ds lidí, což se v realitě webu jasně ukázalo. Tady už jde vyloženě o účelovou buzeraci a systémovou likvidaci obou krajů ds spektra ve prospěch mainstream středu. Pravidla a hlavně praxe toho webu jsou extrémně nastaveny proti hodně dominantním mužům a 24/7 subinkám. Dřív to pokrývalo jen forum, dneska už brutálně dokonce i soukromé zprávy, což je tedy věc. Zrovna jsem četl, jak nějaká rádoby sub hysterka nahlásila 80% soukromých zpráv, co jí přišlo na inzerát jen kvůli tomu, že jí, ó bože nebe peklo ráj, psali víc starší muži, když tam nezadala nějaké striktně vymezené věkové rozpětí. Jak jsem jinak klidný a k ženám shovívavý, tak jsem musel do kožichu mírumilovně utrousit cosi o femifašistkách.
  Posuzovat už z tisíciny méně přísným metrem ženskou inzerci a reakce, tak neprojde skoro žádná.
  Jeden by čekal, že svéprávný admin mužského pohlaví dotyčného fracka přede všemi umravní a tím dá příklad i dalším ženám, ale samozřejmě přišel pravý opak, podpoření hlouposti a nevychovanosti, a odstřel všech, co s tím měli problém. A tím samozřejmě podpoření zhoršení chování i u všech ostatních pozorně případ sledujících sle-piček. :,)
  Tak počítám, že aktuálně už pan admin nedělá na plný úvazek nic jiného, než že řeší obsah nahlášených soukromých zpráv od zpovykaných rádoby subek, kterým se nelíbí, jaký má někdo nick, že použil nevybíravé slovo z názvu nejmenované slavné femi skupiny místo pohlavního orgánu, nebo že soudružku uctivě nepozdravil v pokleku s peněženkou v ruce.
  Ono je tohle na pováženou už v nastavení takových nelidských komunikačních podmínek pro subíky směrem k dominám (při porovnání, jak se chovají dominanty oslovující slečny), ale asi někdo zodpovědný ve funkci nepostřehl menší fakt, že tady se mají seznamovat dominantní Pánové se submisivními ženami. Takže, pokud ten web v praxi jaksi pravidly a chováním svých autorit nevyjadřuje těm dominantům určitou elementární úctu a místo toho je veřejně před nastoupeným kurníkem pravidelně zprcá a popraví jako malé kluky místo toho, aby sem tam pro pořádek zprcal nějakou zlobivou čubku, tak jde celý účel webu kam, no do prdele. Protože subky pak nebudou mít co, no kurva přece tu posranou úctu, respekt a pokoru k chlapům, pičo. :,) A to je proboha co, no absolutní nutnost pro navazování ds vztahů, vole.
  Občas mám pocit, že se mi to tady všechno zdá. Pak se probudím a zjistím, že bohužel ne. Nalijme si čisté vody, na tom webu se při daných podmínkách NIKDO skutečně dominantní až na výjimky nemůže seznámit, pokud nevyvine subíkovské snažení.
  Což přináší na stůl otázku, jaká je roční procentuální úspěšnost toho webu a jeho systému v reálném seznámení lidí (čti: že se sejdou a aspoň si zašukají, abychom nestanovili laťku moc vysoko třeba na 1 rok vztahu). Ač na to mnozí zapomněli, tak podle úspěšnosti seznámených lidí z celkového počtu uživatelů jest posuzován seznamovací web. Ne, fakt, nekecám, je to tak.
  Dávám tomu jedno procento, maximálně dvě. A to jsem hodně štědrý. Níže přidám svou osobní zkušenost, která je ke všemu roky stará, kdy to tam bylo méně zlé než dnes.

  Njn, škoda slov, když jednooký slepým a hluchým vládne. Diktatura feminismu pod patronátem metrohafíků na povel v praxi.
  A na to se vám naše milé dívky můžeme všichni skuteční dominanti co, no přece vysrat. A proto vám pak na inzeráty píše kdo, no přece samí idioti a rádoby dominanti a vy nad tím pak nadáváte a brečíte ve svých blogíscích a po kavárnách.
  Koho brzo svými útoky neznechutí nebo nevyštve tvrdé jádro femin a pištících buzíků, toho po bolševicku veřejně popraví vlastník a admin v jedné osobě (ty loutky z řad kamarádů a kamarádek na běžné moderování jsou tam jen na okrasu, aby to nevypadalo moc diktátorsky).
  K praxi bdsmlife a spol. řeknu jen jedno – dříve bych na to nadával, dneska se spíše ptám, kdo je za to ničení celé bdsm scény a českých subinek všechny platí. Počítám, že když mrkneme na sponzory většiny (ne)ziskovek škodících ČR, najdeme tam na výplatní pásce i všechny ty hlavní provařené osoby za všemi lajfky, tvrzemi, eleferny apod. Ostatně práci předvedli profesionální, o tom žádná. Spíš dneska seženete buřt z pravého masa než použitelnou subinku.
  Všemi prostředky se povedlo z bdsm scény a celkově z českého prostoru vykopat a vyštvat více dominantní muže a hodně submisivní ženy.
  Ten zbytek méně submisivních holek se zničil na feministky chováním horší než ty, co se k bdsm nehlásí. Na žádném cz bdsm webu bych už si dnes nevybral a ono ani v 2013 to nebyla žádná sláva.
  Z těch párset, co mi napsalo, jsem si na mail pustil jen dvě, žalostná bilance. Drtivá většina odpadla už na úvodním oslovení, protože holky netuší ani tak elementární věc, jak oslovit Pána, ani když jim to napíšete jak pro úb do motta profilu. Ale hlavně, že jsou všechny hrozně inteligentní, vzdělané a mají na všechno vlastní názor. Abych nekřivdil, cca 30 holek bylo po mírném vysvětlení a umravnění fajn, v klidu jsme si popovídali a nasměroval jsem je na správnou cestu.
  To, co na scéně zůstalo a reprezentuje to bdsm a propaguje „bdsm“ informace začínajícím, je katastrofa. A došlo to logicky do současného extrémního stavu apokalypsy, kdy slušní dominanti nemůžou sehnat rozumné subinky, protože jsou tady bdsm scénou vychované samé sprosté feministické děvky tzv. rádoby subky. A těch pár potenciálně slušných subinek a zatím nezkažené začínající holky nemůžou najít dobré dominanty, protože na scéně jsou samí kokoti tzv. rádoby dominanti, a normální dominant by mezi ně a feministky nešel, nebo už byl dávno vyštván. A alternativa rozumného a fungujícího bdsm webu na cz scéně neexistuje.
  Takže, klasická hlava 22. Řešit to může jedině nový bdsm web nebo kvalitní oldschool seznamka, nic jiného.
  Čest těm několika skutečně dominantním chlapům, kteří založili alternativní blogy k těmto sračkám a šíří mezi holky smysluplné informace oproti femibdsm.
  Já už na to náladu po letech vedení blogu a řešení věčných udání zatím nemám. Ono kdysi to ještě mělo smysl, nějaké procento fajn subinek tu bylo, ale dneska? Pro koho a proč to dělat, pro další zkušené dominanty, kteří mají jasno i beze mě? Nebo pro děti? Ty radši povedu ke sportu, na tohle jsou moc malé, že. Tak jsem dal pořádně do kupy, co jsem kdy ohledně bdsm napsal, přidal něco navíc a sepsal knihu. Rozhodně lepší, než marnit čas na cz webech.
  Zpět k realitě bdsmlife.
  V praxi to bohužel funguje tak, že celý web ovládá značně sprostá, agresivní a nevychovaná klubová klika s adminem v čele. V principu jsou to chováním i hodnotami neomarxisti a feministky, nemá to moc společného s bdsm, natož se slušnými vztahy.
  Já se s nimi dostal do tvrdého střetu dávno před mou anabází na bdsmlife v okamžiku, kdy jsem veřejně začal hájit Tradiční hodnoty (oddanost, věrnost, celoživotní vztah atd) a zkritizoval to, co učí začínající holky a kluky oni nejen na webech, ale i v praxi ve svých promiskuitních pračkách pro porno, drogy a priváty, ehm v klubech. Následně, když ty osoby viděly, že se mnou moc nepořídí, tak sprostě zaútočili na mou tehdejší sub partnerku na elefernu.
  Aneb, když nemáš na chlapa, útoč na jeho rodinu a partnerku. Škoda slov, ubohá prasata. Pamatuju, nezapomínám, neodpouštím.
  Nutno dodat, že část lidí to viděla podobně jako já a někteří po prozření i odešli z jejich řad, což bylo potěšující.
  Takže, základ problému je spíš už tady, v hodnotovém ukotvení vlastníka a lidí kolem něj, tzv. tvrdého jádra.
  Což je klasika na absolutně všech českých webech, žádný svobodný a rozumně vedený komunikační web tady už tak 12 let neexistuje. Proto ze všech cz webů zmizely všechny osobnosti, nejdřív ty chlapské, pak ty ženské a zbyl jen agresivní, sprostý plebs.
  S vlastníkem jakéhokoliv webu je prostě v praxi potíž, pokud je to zakomplexovaný subík nebo zmatený switch (proti slušným subíkům a switch vůbec nic nemám). A na bdsm webu, kde by mělo být plno dominantních samců a zmatených, zatím nevychovaných subinek, tím spíš. To chce koule tohle vést. Web musí vést rozumný, zkušený, dominantní chlap s nadhledem, ne labilní žena a její kamarádky a jejich pištící hafíci. Kdo neovládá sám sebe a své emoce, nemůže dobře ovládat ženu ani web. Podle toho se to tam spravuje. Žádný div, že tam pořádného Pána žádná rozumná subinka nenajde.
  Co by na takovém webu mezi takovými lidmi dělal?
  Vpodstatě je s podivem, že to pořád funguje, ale když není rozumná konkurence, prosperuje skvěle i facebook nebo youtube.
  Jen pro pořádek, na bdsmlife jsem měl kratší epizodu někdy v roce 2013, někteří možná budou Aliena pamatovat i odjinud. Jako obvykle, jakmile jsem řekl pár slov, bylo rušno. :,) Ale musím dodat, že už jsem byl ve své mírnější vývojové vetřelčí fázi a choval jsem se velice slušně a mírumilovně jako nikdy předtím, respektoval jsem pravidla i admina.
  Hlavním problémem s vlastníkem a tvrdým jádrem byly logicky mé příspěvky hájící Tradiční hodnoty + vysvětlování pravdy o 24/7 subinkám oproti fikcím a lžím. To druhé jsem činil přes soukromé zprávy na žádost subinek a postupem času během toho cca roku na stranu poctivého 24/7 piplací prací přivedl pár desítek holek. V tu chvíli jsem byl vlastníkem velice nevybíravě a veřejně típnut. Kšeft s bílým masem si holt mafie kazit nenechá a musí běžet, i kdyby poslední subinka z rakve koukala.
  A pak se někdo diví, proč tady jako nejsou slušné subinky, natož otrokyně – kdo a kde by je asi tak vychoval. Stát, dnešní rodičové, škola, média, bdsm scéna, strýček Fido, banda buzerantů a feministek placených kdovíkým za to, aby je kurvila? Nejsou tady a nebudou, pánové, protože je my muži z těch začínajících holčiček nevychováváme a pak už je navždy pozdě.
  Osobně mám na českém internetu za své veřejně vyjadřované postoje a boj proti těmhle kreaturám i celkově proti režimu plošný ban. Nutno dodat, že nejdřív se mě pokoušeli koupit, když mě nemohli porazit, pak zastrašovat, potom dostat mezi sebe jako atrakci – poslal jsem je se vším do prdele.
  Tak to dopadá, pokud se veřejně nekompromisně vyjadřujete proti místním mafiím, v tomto případě té, co tady dlouhé roky zneužívá a ničí začínající subinky, dělá z předtím fajn holek feministky a je to pračka na bílé maso. Celej ten veselej spolek kolem bdsmlife, eleferna, tvrze a spol. jsou zločinci. Dnes už věc chápu tak, že tyto osoby jsou placené za šíření propagandy, ničení českých submisivních žen a svou práci dělají dobře. Na slušně se chovající subinky už dnes nenarazíte a slušní dominanti se na české weby vykašlali nebo z nich byli vyštváni, takže subinky nenarazí na ně.
  Z bdsm se pro normální lidi stala značka pro femifašismus, týrání žen nebo 4% lobby a cz bdsm weby dělají ostudu nám všem slušným nejen likvidací submisivních žen, ale třeba účastí na lesbicko-buzerantských pochodech.
  Osobně, když narazím na začínající nebo zatím nevědomou subinku, tak první, před čím ji varuju, jsou bdsm weby a recyklované texty. Pak jí vysvětlím základy bdsm a ds vztahu, které jsou většinově v opozitu proti totálním nesmyslům na českých webech a následně je mi po nalezení svého Pána a smyslu života vděčná.
  Která se dostane na naše bdsm weby a seznamky, tak se z ní rychle stane tzv. rycyklovaná čubka, kterou už žádný slušný, zkušený dominant nechce. Osobně už bych si k sobě nikdy nepustil rádoby subku s poznávacím znamením „mám nějaké zkušenosti“, už jedině a výhradně bdsm panny. Ono bohatě stačí, že tu nejsou panny normální, že.
  Takže, kdo se hlásí, že udělá ten web? Jsem ochoten to celé komplet navrhnout, stačí poslušný a loajální ajťák z řad subíků. :,) Takový, co umí výborně svou práci, dělá, co se mu řekne přesně podle zadání šéfa, umí dokončit rozdělanou práci, udělá přehledný kod a je každý den k dispozici, aby se to udělalo v rozumném termínu. Web příp. v klidu zaplatím a rozjedu. Ze starých časů na to mám odloženou i kvalitní doménu.
  S dominantním chlapem by spolupráce asi logicky nedělala dobrotu, každý máme své jasné názory a vize, jak co dělat a vést, málokdy se nachází shoda i u komerční práce, proto je třeba místo ní ta poslušnost.
  A tím se dostáváme k prvnímu bodu, proč tady na cz netu nejsou dobré weby, i když pár vizionářů i kvalitních konceptů by tady roky bylo.
  Sehnat rozumného a schopného ajťáka na větší projekt je v ČR v podstatě skoro nemožné. A pokud už omylem přijde rozumný grafik, tak neumí programovat a k němu rozumný programátor, který bude dělat váš web a ne svůj blogísek je asi scifi. Proto tady mají IT kluci jako reference jen tragické eshopy, loga a prezentace, žádné kvalitní weby.
  Kdyby to nebyl problém, dávno je spuštěn můj roky připravovaný komunikační web – není IT, není web.
  Svého času jsem na to měl vyhrazené i potenciálně velké peníze, pak jsem je dal radši jinam a odložil to.
  Čistě bdsm web jsem totiž nikdy provozovat nechtěl, jest to práce krajně nevděčná. Když už, tak bdsm blog pro osobní potřeby, ale subinek mám kolem sebe dost, tak ta potřeba jaksi nebyla a není.
  Navíc zastávám názor, že lépe se seznámí i ds lidé na neformálním webu, než na vyhraněném (jako někdo, kdo měl kdysi přes 10k fanynek a z nich litr subinky na takovém webu, vím svoje).
  A tady je ten druhý problematický bod.
  Když oni ti pořádní dominanti jaksi mají dost starostí se svými subinkami/otrokyněmi, že. :,) Ti špatní mají více času a energie, tak třeba celé noci kontrolují soukromé zprávy a banují za kraviny, zatímco my šukáme nebo spíme.
  A k tomu kupu životních projektů a koníčků.
  A někteří ještě spoustu fanynek tak jako tak.
  A dnešní lidi a ženské už je spíš serou a unavují, na rozumného chlapa a slušnou holku poslední roky narazíš jen výjimečně.
  A jsem zase u toho, když nebude cílem na tom jen vydělat nebo léčit komplexy jako už dnes u bdsmlife nebo si tam pořizovat osobní harém jako např. u eleferna, proč a pro koho to dělat. To je také otázka, kterou si začínám čím dál více klást i u svého primárního webového projektu – kolik je tady vlastně ještě slušných lidí. Ono na cz netu něco provozovat a snažit se lidi přimět, aby se k sobě chovali slušně jako lidi, je fakt porod (už to znám i z té druhé stránky).
  Do toho čím dál větší buzerace státu a zákonů, že už skoro na vlastním webu nemůžete napsat prdel.
  A haterských webů plných hádek, režimní propagandy a sraček tady máme dost, další netřeba. Pro hatery, stalkery, feministky, neomarxisty a blbce nic dělat a provozovat nemíním a nikdo svéprávný zjevně taky ne. Udržuju se i jako pragmatický cynik v optimistickém naivním duchu, že všichni ti slušní lidé jen dočasně mlčí nebo utekli před všemi těmi psychopatickými blázny z internetu.
  Pokud by člověk věděl, že je tady pro začátek aspoň těch 100 slušných, projektu loajálních lidí, co to v začátku pomůžou rozjet přes sociální sítě, své kamarády i známé, a podpoří všemi prostředky, může nad tím začít vážně uvažovat.
  Popravdě, když jsem tehdy na svém blogu, na bdsmlife, na elefernu i jinde proti těmhle věcem veřejně bojoval a varoval, kam to povede, tak zas moc lidí, co by se odvážili proti tomu jít se mnou, nebylo. Holkám se nic vyčítat nedá, jsou to subinky, ale muži, tam je to ostuda. A dneska se někdo diví, že všem přerostlo bdsmlife a spol. přes hlavu, že nejen ti radikálnější jako já, ale už ani oni nemají kam psát ani se kde seznámit a že je stav na ds trhu, jaký je.
  On si každý v ČR myslí, že dokud nehoří u něj doma, ale jen vedle u sousedů, tak se ho to netýká, i když je jen další na řadě ve frontě.
  Klasický web chci udělat a udělám, i kdybych se měl zpronevěřit a pořídit sobě nebo své čubce IT subíka (vtip). :,) Kdysi jsem to svým fanouškům a fanynkám slíbil a své slovo držím. Jen mám na práci už osmým rokem pro mě podstatně důležitější projekt.
  Ale čistě bdsm web pro těch možná pár slušných ds lidí, nevím nevím. Menší komunitní web je menší problém udělat než velký komunikační i pro mainstream, nějaká poptávka odpadlíků a vyštvaných tady taky bude, ale i tak.
  Pokud by někdo aktivní vytvořil místo, kde se sdruží fandové takového projektu popř. i dárci na jeho vytvoření a provoz, dá se to zvážit. 100 skutečně loajálních a slušně vychovaných lidí vidím jako naprosté minimum, aby se to vůbec začalo zvažovat, čím víc, tím líp. Podotýkám, že IT práce je samozřejmě důležitá, bez té se to neudělá, ale ten web pak v praxi dělá nejvíc právě ten, kdo to celé vymyslel, nastavil pravidla a spravuje, což jste všichni sami poznali na případě nejen bdsmlife. A chlap mého typu především dokáže díky vysokému sebevědomí, nadhledu a zkušenostem jako bonus ustát jiné dominantní samce na webu a srovnat do latě subinky. Tam, kde výrazné osobnosti vyhazují, já je vždy vítám, pokud dodržují stanovená pravidla.
  Ale abych nezapomněl jednu nepodstatnou, důležitou věc – zatímco my všichni tady pindáme, tak vlastník bdsmlife zvednul zadek a prostě reálně vytvořil kvalitní, žijící bdsm web, ať už si o provozu, adminování nebo úspěšnosti seznámení na něm myslíme cokoliv. A to je to, co jaksi zcela odlišuje jeho práva a možnosti od našich, vážení.
  Kecat umí každý, sice třeba ne tak dobře jako já, ale umí. :,) Do té doby, než někdo vytvoří něco srovnatelného nebo lepšího, je to zbytečná diskuse i stěžování si. Jeho web, jeho pravidla, jeho výběr lidí, konec pohádky. Že lidi vykopává nechutným způsobem, je fakt, že při tom kašle na vlastní pravidla, taktéž. Nicméně, kecy o nějaké iluzorní svobodě, spravedlnosti a svobodě slova si nechejme jinam než do orwellovského femikapitalismu, kde nic takového nikdy nebylo, není a nebude. Když si tam nastěhuje pandy křížené s koalami a žížalami, tak nám do toho moc není, dokud je nebudou přehnaně týrat kleštičkami na obočí nějaké rádoby subky. Fakt, že web jako skoro všechny cz webíky provádí na zákazníky klamavou reklamu, tváří se jako veřejně přístupný, s pravidly aplikovanými rovným metrem přesně dle jejich znění, s placenými službami, které neprovede a platící voly vykopne či zabanuje, protože pravidla said so or else a na zákony natož etiku sereme atd. No, to byste si při pomyšlení na něco jiného osvojovali moc luxusní choutky ze scifi filmů, parchanti!
  Pokud chcete na českém internetu dobrý web, máte jedinou šanci – udělejte si ho sami nebo si nějaký hotový kupte a přizpůsobte na míru účelu.
  Jsem ochoten se i příp. zúčastnit rozjezdu nového dobrého projektu a přispět svou přítomností i příspěvky.
  Nebo jděte radši kopat do zdi, bude to smysluplnější než někam zkoušet psát, pokud nejste mainstreamový lumík, co po každém protekčním blbci a krávě zopakuje jejich poslední slovo.
  Hodil jsem autorovi blogu do políčka svůj email, tak pokud by měl ten návrh nějaký vývoj, lze mě informovat.

  Přeju fajn den všem slušným a rozumným lidem

  Alien

  1. Ahoj. Tak tohle je slovo do pranice:-)
   Ale protipól lifka vzniknout prostě musí.
   I já pamatuji když v roce 2012-13 vypadal jako naděje.
   Takže se hlásím.:-)

 28. Bdsmlife? Tam je totiž cenzura, jak prase, chce si to najít jiný web, já už dlouhou dobu chodím na bdsmweb a jsem skokojen. 😉

 29. Taky mě vyčutli 😀 No a za co? Zeptal jsem se, na co půjdou peníze, když jim zaplatím VIP členství. 😀 Okamžitě na to permaban na účet, IP … Už je to pět let. Za těch pět let jsem se 2x zkusil registrovat (poprvé po dvou letech od bloknutí), už dávno s jinou IP a jiným tel. číslem. Přiznal jsem svoje jméno. Adminovi jsem napsal velmi slušnou zprávu a omluvil se (i když nevím za co, ale prostě, by to bylo ok). A stejně do půl dne přiletěl BAN. 🙂 Založím nový web, protože tak propracovaný je Lajfko zatím nic není. Programování nějakou chvíli zabere, ale bude to fungovat.

  1. Rád pomůžu – pohybuju se v IT (analýza, ale datlovat PHP a SQL si taky vzpomenu) „peca.n@seznam.cz“

 30. Zdravím všechny,

  původní příspěvek je už trochu další, ale pořád zde lidé komunikují, tak doufám, že mi snad někdo bude reagovat.

  Objevila jsem tuhle stránku poté, co mi byl po 5 dnech po registraci na bdsmlife blokován účet. Nic jsem na webu ani nedělala, kromě testu a dotazníku plus odpovědi na 4 zprávy. Mezitím se opět vše vrátilo, ale do té doby jsem začala hledat podobné zkušenosti online a našla jsem tento blog.

  Otázka je následující (její uvedení je trochu zdlouhavé). Ve svých 29 letech s BDSM úplně začínám ve smyslu praktických zkušeností. Nechci, aby to pro mě bylo jenom okamžikové zpestření a rozhodně to není jen pro legraci a ani nehledám pana Greye :D. To, že jsem submisivní vím dost dlouho, ale jako introvert a člověk, který se ke všemu odhodlává hodně dlouho, jsem první krok udělala až teď.

  První, co člověk najde jako komunitu online je právě bdsmlife. Teď se zatím jenom orientuju, ale po všech příspěvcích tady začínám být trochu ostražitější.
  Moje otázka je teda zda se dá webu aspoň trochu věřit v rámci potkání nových a stejně smýšlejících lidí. Zda má smysl jít na nějaký sraz v klubu. A pokud ne, tak jak jinak má člověk začít?

  Za jakoukoliv reakci budu moc ráda.
  Děkuju,
  Mara

 31. Tak tak, bdsmlife.cz a admin…
  BAN-ování, blokování, mazání, zasahování do zpráv, bez základní slušnosti udání důvodu.
  Arogance a ješitnost, omezeného, egocentrického hulváta.

  Přiznám se, že jsem tam dostal BAN 2x.
  Poprvé, když jsem byl ještě vůči WEBu naivně pozitivní a přišel na fórum s návrhem na vylepšení.
  Vlákno smazáno bez vysvětlení, když jsem se proti takovému jednání ohradil, následovalo víte co…
  Podruhé, před pár dny při podávání inzerátu… asi byl málo BDSM, ale to se můžu jen domnívat.
  Pravý důvod se nikdy nedozvím a dost možná bych ho nepochopil, jako veškeré chování „admina“
  Jestli mám BAN i na IP jako mnozí jiní netuším a pochybuji o smyslu to zjišťovat další registrací.

  Nicméně smutným faktem je, že se mi nepodařilo najít náhradu a to primárně za účelem seznamky.
  Ono i na bdsmlife těch inzerátů pro MS kraj bylo jak šafránu…

  1. Tak zveřejnění prvniho blogu s úvahou o hledání subinky, také ban a smazany účet. 🙂
   Na amaterech pod nickem I_ms si ho můžete přečíst. 🙂 Budu rád za váš názor. 🙂 Také hledám ale není moc kde. 🙂
   Ramírez

 32. Byl jsem na BDSMlife asi 2 roky. Předpokládal jsem, že se je jedná o profesionální komunitu, i když stránky ani přístup tomu moc neodpovídal. Nic méně, jsem neporušoval žádná pravidla. Včera jsem napsal jedné subce, zda by neměla zájem se vidět, ta mi zareagovala tak arogantně, že bych jí s fleku jednu střihnul a poslal jí do kouta na hrách. Ale zůstal jsem nad věcí a slušné jí napsal, že každý má jiné chutě a jiné představy a že až bude natolik zkušená jako já, dojde k prozření a dojde jí, proč ve svém profilu upřímně říkám, že hledám perverzní a zvrhlou holku. A reakce této zakomplexované čuby ? ( Nahlášení adminovi ) Takže odepřen přístup za hrubé či opakované porušení pravidel. Dobré ne ? Že by třeba ten Admin napsal a zeptal se co se stalo ? Že by třeba zjišťoval zda je tato stížnost oprávněná ? Ne, prostě ban a nazdar. 🙂 Tak to je prosím BDSMlife.cz . . tleskám stupiditě admina a zakomplexované maloduchosti té ublížené čuby. 🙂 Kdybych byl nějaký Troglodyt, tak bych to pochopil. Ale jsem inteligentní, pohledný a rozumný člověk a gentleman, jen v sexu jsem prostě zvrhlé prase, ale za upřímnost a otevřenost se na BDSMlife trestá. Nikdy bych neřekl, jak obtížné může být najít holku do vztahu, která by byla jak milá a hodná tak i zvrhlá a perverzní. Asi si budu muset nějakou postavit nebo už nevím 😀 Kdyby se tu náhodou ukázala štíhlá a hezká, perverzní subinka z Prahy, která by chtěla hezkého a štíhlého dominanta tak se klidně může ozvat na deepmoon@yahoo.com

 33. O banu ani nemluvím. Na BDSMlife jsem byla něco přes 7 let. Původně jsem se tam seznamovala s muži, učila se, objevovala a bylo to vše ok. Profil vyplněný, dokonce placený, zájemců spoustu, ačkoliv jsem je několikrát musela , žel bohu nahlásit, nikdy se mi zpět na můj účet nedostalo ničeho negativního..
  Před 4 lety jsem si našla stálého bývalého partnera pro tyto praktiky a tak jsem tam už nebyla.
  Cirka před 4 dny jsem se přihlásila znovu, byla jsem po dost ošklivém rozchodu a tak mne napadlo, že si podám inzerát na prodej použitého prádla, ponožek, punčoch apod. s tím, že si najdu nějakého člověka na dopisování a posílání takovýchto věcí, ke vzájemné spokojenosti.
  Po podání inzerátu, včetně vypsání tohoto do profilu, přilétl okamžitý ip ban bez jakéhokoliv důvodu.
  Po žádosti známého, se kterým jsem nadále udržovala přátelský komunikativní vztah a byl také na těchto stránkách, jsem požádala, zda by nemohl kontaktovat admina a optat se ho, za co mam ten ban. Nu, odpověd se mu dostala…
  Pochopila bych, že by kupříkladu napsal: ,, prodej apod. jsou zakázané X inzerát byl špatně napsán X cokoliv jiného.. Ale ono z oné adminky, která na to zaregovala vylezlo to, že prý se fušuji někomu jinému do těchto věcí a tím to končí ( jště veeelmi slušně z toho všeho řečeno). Po otázce, zda mi účet povolí, že se to nebude opakovat a nechá se to pouze na ,, hledá se dopisování“ dostal ban beze slova i ten známý okamžitě, aniž by stačil vůbec aktualizovat stánku na svůj profil…
  No.. Vítejte prý v demokracii a na BDSM stránce, kde asi funguje jenom brutální dominance, která se dá srovnat s diktátorstvím .. Až jsem si v jednu chvíli já i známý přišli jako v severní Korei, kde nás za chvilku měl za názor a jakékoliv slovo čekat pracovní tábor.. Tak nějak to asi na této stránce BDSMlife vedou

 34. Snažím se najít na netu tema ohledne fungovani na bdsmlife.cz a najdu tohle. Jsem rad ze nejsem jediny ktery ma podobne problemy. Tak za prve. Jsem tam jiz cca 2roky a nemel jsem cas tam chodit kdyz neni treba. No nic mene jsem tam chtel obnovit sva soukroma fota. A BUM hned jsem potížista. Tak pisu adminovi proc, za co at minto vysvetli. A BUM jsem blokovan. Jako ja jebu cele stranky protoze ten sociopat co to spravuje je zamindrakovany kokot. Ale napodlo Vas vas webmastery pokud tu nejaky je udelat podobny web a poslat ho tezce dohajzlu. Krom toho az se dozvim kdo to je tam mu z principu jednu mrdnu az se z toho posere. Zdar borci

 35. Ahoj…chci jen raagovat na to co se tu pise o bdsmlife….byl jsem vyloucen a byl me zrusen ucet z pro me neznamich duvodu a nebyl jsem ani napomenuty nebo jinak upozorneny ,ze jsem neco porusil…..jinak musim souhlasit s tim ,ze dobrych 90% zen ktere si mysli ze jsou subinky a rikaji si tak ,na techto strankach opravdu nema co delat …jsou tam snad jen z nudy protoze jejich chovani a odpovedi pokud se vubec nejake odpovedi dockate nemaji se submisivnimi zenami nic spolecneho…….nevim jake to na techto strankach bylo driv ale ted se tam uz opravdu zadna skutecna subinka najit neda….jsem z bdsmlife hodne znechuceny a uz ani nemam chut si tam zakladat nejaky jiny ucet ,protoze je to opravdu zbytecne z nedostatku opravdu skutecnych subinek ktere maji zajem najit sveho dominanta

 36. Ono to spíše vypadá jako ochrana lovného revíru adminu a vybraných jedinců co jim lezou do řiti. Také jsem dostal IP BAN a zrušený účet. Nejspíše za blog který jsem napsal. Ale co už. Vetšina co je na BDSM potkáte na AM nebo xchat. Čím vice lidí odejde tím dříve jim dojde, že se chovají jako paka a banda kreténů.
  I_msRam

 37. Tak už mě to tam fakt přestalo bavit a skončil jsem sám. Více jak týden mi tam nic nefungovalo. Když hledám podporu, nebo admina, nikde se nedovolám. Když vložím povídku nikdo mi ji nezveřejní a nedá mi vědět ani proč. Za diskuze, které se náhodou povedou zveřejnit žádné body nedostanu. Za ankety taky nic. Někdo nemá vyplněný ani dotazník, skutečnou fotku a ani žádnou jinou. Ja absolutně nechápu jak to tam funguje. Za fotky dostanu pár bodů, ale v zápětí přijdu o 27 bodu. Teď zase porušení bodů 26. Dobře ale kdyby mi aspoň někdo napsal koho jsem urazil a čím. Tím že jsem se ptal proč mi nic nefunguje a kde je podpora, nebo kde se píší stížnosti. Nic takoveho tam není. Většinou Když něco zaplatím chci aby to fungovalo. Já myslel že je to komunita bdsm a třeba seznamka. Nikoho neurážím, snažím se zapadnout, radši ani nikomu nepíšu a zase mám -50 bodů. Kdysi jsem se tam seznámil z ženou kterou jsem si i vzal ale je to 9 let. Po 8 letech jsem se znova přihlásil nechal se ověřit a zaplatil VIP. I když kdysi byl ten web spíše jen taková stranka a dostat se tam, bylo jen o osobním ověření a zaplacení poplatku, nepřicházel jsem pořad o nějaké nesmyslné body. Pak člověk nemůže ani na chat. A jak mám sbírat body…? Toť otázka za 1000 000 ! Seznamit se tam jen na kafe je nemožné. I když napíšete sebe lepší SZ riskujete buď že si z vás budou dělat srandu v diskusi jako nejhorší zprávy, nebo vyloučení protože vás nahlásí nějaká ženská že se jí nelíbí zpráva. No a v lepším případě přijdete jen o 50 bodu. Zrušení účtu v mínusu? Napíšou vám, že když ho zrušíte v mínusu už se jako potížista nikdy nepřihlásíte 😀 No děkuji ale to už ani nechci. Přece když chci odejít nebudu sbírat body

 38. Zdravim, takze i ja jsem vyhostena z bdsmlife.. sice nevim proc nebo z jakeho zavazneho problemu:D, ale v poho. 176 bodu, posledni dny jsem chodila jen na zpravy psat si s lidma o beznych vecech, dva dny zpatky uz nexiistuju a nezajem proc nebo naky minus body nic.. 🙂 je nas vicero, takze vubec nechapu ten vyhazovaci seznam podle ceho rozhoduje 😀

  1. Zrejme jste nedusladne cetla pravidla webu:
   Pravidlo 18: Je přísně zakázáno nabízet a/nebo vyhledávat komerční služby (vyjma sekcí k tomu určených) nebo požadovat, resp. nabízet za setkání peníze, dárky nebo různé úplatky. 🙂

 39. Taky mám s adminem z temnější jen špatné zkušenosti, tak jsem ráda, že nejsem sama. Účet tam teď nově zase mám, chci zkusit, jestli vážně ten člověk nahlíží do soukromých zpráv.

 40. Jak to tak čtu, tak jsem vlastně dopadl dobře.. já se zaregistroval, vyplnil profil, pokecal, večer nahrál fotky kde jsem hodil i pár fotek mých koníčků (nepovažoval jsem to za nic strašného u profilu)..

  A ráno jsem se přihlásil už jako potížista co si nepokecá.. žádné vysvětlení, žádný kontakt, fotky smázlé, informace na nápravu nikde.. aspoň že to bylo rychlé a bez platby ta premium 🙂

 41. Váš komentář čeká na schválení. Toto je náhled, váš komentář bude viditelný až po schválení. —- Jen tak pro prdel, tohle mi připomíná bdsmlife, taky všechhno schvalovaný 😀

 42. BDSMlife je fakt zvláštní web, kdysi jsem to používal, pak jsem na to několik let nesáhl, párkrát jsem se potom přihlásil a za pár dní zjistil, že mám IP ban. Vzhledem k tomu, že přes den (práce, telefon atd) používám několik různých IP adres, zkusil jsem se přihlásit z jiné a stránka mi oznámila, že jsem něco jako potížista a mám zrušený účet. Nikomu jsem nic nepsal, ani nic neuploadoval, jen četl diskuse, prakticky nulová aktivita 😀 Ze zvědavosti jsem si potom experimentálně zkusil založit nový. Na ten jsem se následně byl schopen přihlásit i z IP, ze které jsem se nemohl dostat na svůj starý účet. Tak jsem si potom už ze zájmu zkoušel zakládat účty z různých VPN, zjistil jsem, že z většiny zahraničních zemí zakládat konta nelze a že některé adresy blokuje BDSMlife rovnou. Nakonec mi prošla VPN z Prahy, na kterou jsem si pro změnu založil účtů několik. Velmi zvláštní systém zabezpečení, zaměřený IMO spíše na manuální regulaci přístupu (šikanu uživatelů) než obranu obsahu atd.
  Admina jsem se kvůli důvodu blokace nedovolal, všechny moje dotazy zůstaly bez odpovědi, tak jsem tam jen udělal pár IT pokusů a přestal stránku používat, protože to tak nějak… smrdí.
  Komunita byla vždycky zvláštní, např. test obsahující zoofilní praktiky… (to podle mě žádné bdsm není, spíš týrání zvířat), seznamka plná prostitutek a zamindrákovanců (ještě že jsem zadaný :-D) . Takže mi to celé vlastně ani moc nechybí.

  Asi dobře že jsem tam nikdy neposlal žádné peníze 😀

  1. Jen tak „ze sportu“ si tam udržuji několik účtů, holt je to relativně velká BDSM komunita, ale spíš se bavím tím, kdy a tím pádem proč, mi jeden zrovna použitý účet zablokuje. Vlastně nepamatuji, že bych z toho webu měl nějaký užitek typu zajímavé seznámení, ale to je možná dáno mnou a mým zájmem o „drsnější“ akce a ne plácání o „počasí“.

 43. Admin tohoto serveru je nevyzrálý zakomplexovaný idiot, který má potřebu se chovat k userům, jako ke své subce, pokud nějakou má vůbec…Kdyby ( – – – smazáno autorem blogu – – – ). Ze své zkušenosti můžu doporučit, že víc a kolikrát lepších bdsm lidí jsem našel na amateri.com, než na bdsmlife, tam je to taková rodinka lidí, co chodí co jakéhosi „atíku“ v Praze, pár až arogantních slepiček, co nic nehledají, s nikým si nepovídají, jen „se tam schází kvůli kamarádům“ a kdokoli něco byť slušně zkusí, je arogantně odpálkován a pokud by se ozval, tak klub slepic hned bonzuje adminovi a ten vás prostě smaže a nepotřebuje k tomu ani důvod. IP ban je v době VPN k smíchu, ale on prostě šmíruje a porovnává jak IP, tak telefonní čísla, prej dokonce čte soukromý zprávy, několik lidí tam říkalo, že věděl věci, co mohl vědět jen ze soukromé pošty a pod. Moc rád bych tomuto blbečkovi trochu shodil ego…

 44. Ok, ok, já jsem byl naposled ještě na Staré poště, v době, kdy nebylo obvyklé a běžné někde sehnat a využívat nějaký zařízený sklep nebo mučírnu., tak jsem tam byl v klubu, spíše kvůli tomu, ale lidi taky celkem v pohodě, takové slepičí kroužky jsem tam neregistroval..Dneska už mám v bydlišti 10min od baráku klub se zařízenou mučírnou a další asi 40km od něj a bdsm akce tam jsou taky, kolem plnou prdel domin, co rády půjčí studio za nějaký obolus, tak už nemám potřebu jezdit kvůli tomu do Prahy a můžu si vybrat asi z pěti velmi slušně vybavených mučíren a tak nevím co je „Atík“ ale kdybych věděl, že tam najdu toho vocasa z bdsm life, tak ho snad i navštívím jen kvůli němu 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..