Tetování

Budu potetovaná 😉

Možná za pár dní, možná za pár týdnů – čeká mě tetování. Speciální. Bude mě tetovat Pán. Vlastně ještě ani nevím, co mi vytetuje. Ve hře je několik variant. Zatím to nejvíc vypadá na nápis: Vlastníkem této čubky je ***, kde *** znamenají Pánovo jméno a příjmení.
Napůl mě to rajcuje, napůl děsí. Představa, že už navždycky bude do mé kůže zaznamenáno, co jsem a čí co jsem, je zvláštní. Co když to někdo uvidí? Rodiče, kolegové, nadřízení… Zase na druhou stranu, jsem taková, jaká jsem. Nemusím se stydět za to, že jsem čubka, když mě to činí šťastnou. Nemusím nikomu vysvětlovat co a jak. Pokud mě někdo odsoudí kvůli tetování, možná dobře mu tak 😉
Jak se na danou problematiku díváte Vy i vy? Odsoudili byste někoho jen kvůli tetování, nebo byste spíše ocenili jeho odvahu žít svůj život po svém?

20 odpovědí na “Tetování”


 1. Warning: Attempt to read property "avatar_manager_avatar_type" on bool in /www/otrokar.cz/otrokar.cz/wp-content/plugins/avatar-manager/avatar-manager.php on line 1092
  Dolce napsal:

  Nejsem si úplně jistá… osobně bych do toho asi nešla, přeci jen, co když bychom se jednoho dne rozešli? I to se přece může stát.
  Pro mě je tetování dost osobní záležitost, klidně bych do nějakého šla a i bych chtěla, ale muselo by to pro mě mít silné osobní pouto – dnes i za 30 let.
  Zrovna teď by to tedy pro tebe určitě mělo dost velký citový význam, ale upřímně, víš co bude třeba za 10, 20, 30 let? Nechci předvídat budoucnost, ale má takovýhle vztah tak dlouhou budoucnost? Může, ale nemusí. Nevěřím tomu. Na druhou stranu, i kdyby jednou ten vztah skončil, můžeš na něj vzpomínat v dobrém a v tom případě pro tebe to tetování stále může mít příjemný význam. A kdyby náhodou neměl, stále je tu laser nebo možnost udělat si z toho nějaký … obrázek 🙂
  Jinak asi bych nikoho jen podle tetování neodsoudila, ale nemusel by ho mít zrovna na čele, nebo přes velkou část těla. Beru tetování jako hezkou ozdobu těla, pokud pro tu osobu opravdu něco znamená a pokud je decentní 🙂

  1. Neumím si představit, že bych mohla vědět, co bude za 10, 20 nebo dokonce 30 let. (Kdybych to věděla, asi bych se tím zvládla docela dobře živit 😉 ) Spíš mi přijde důležitější si za svými rozhodnutími stát a smířit se s nimi jako se svou součástí.

   Každopádně neřeším úplně tetování jako takové; nějaké bodymodifikace už mám a i na viditělnějších místech, než kde bude má značka.
   To, co řeším, je nesmazatelně vrytá informace s obsahem jasným pro kohokoli gramotného. 🙂

  2. Tehdy, kdy sub začne předem uvažovat o existenci laseru, padá můj zájem o její tetování na nulu.

  3. Proč přemýšlet o tom, co bude za x let? Pro subinu je to přece pocta, když jí její Pán tetování nabídně, či spíše se rozhodne, že si svojí subku nechá otetovat. V tu chvíli by jí určitě mělo hlavou běžet něco jiného než myšlenky typu ale co když…..

  1. Nechápu, co je ošklivého na tom, když chce subinka někomu patřit a být vlasněna. Je to jen její rozhodnutí a má na to plné právo.

 2. Podle mě, co je řečeno tzv.na plnou hubu,nemá v sobě žádnou romantiku,tajemství … atd.. tím pádem jest nezajímavé.
  Navíc tetování je pradávný mystický symbol a ty mají být obrazového charakteru..tedy aby ono vyrytí do kůže něco symbolicky vyjadřovalo..(viz jakuza …)
  Také mám tetování.Značí , komu budu patřit do konce života.. Ale takto okatě? Kam se pak poděje veškerá fantazie..

  1. Tobě jde o romantiku a tajemství. Tady jde o jasné předání informace KAŽDÉMU, kdo to uvidí. Bohužel neznám obrázek, který by v tomto dokázal písmo nahradit.

 3. Obdivuji Vaše odhodlání. Opravdu ne každý by tohoto byl schopen. V žádném případě Vás neodsuzuji. Myslím, že pokud si za tím stojíte, tak je to jen Vaše věc;)

 4. Obdivuji nápad s tetováním, i když já bych do toho nešla, nemám na to dost odvahy. Spíš mě překvapují názory jiných. Už dopředu přemýšlejí, že vztah nevydrží. Kdybychom takto přistupovali ke všemu, někteří z nás by tu ani nebyli. Navíc mám osobní pocit, že D/s vztahy jsou daleko pevnější než vanilkové a já osobně si takových vztahů velmi vážím. Držím Vám palce.

 5. 90 % vztahů se rozpadne.– co takovému jasnému tetování pak řekne další pán,či přítel ?A Když Tě ten nynější opustí– zemřeš, či do smrti budeš držet celibát? Rozmysli si dívko rozmysli.. Osud i Štěstěna jsou velmi vrtkavé povahy..:-))

  1. Tváříš se, že tetování je to zásadní životní rozhodnutí, ale zásadní rozhodnututí udělala, když si poprosila, zda se jí ujmu.

   Nebo si myslíš, že je jedno, kolikrát za život takovou prosbu vysloví?

 6. Me, jako sub osobe by se to velmi libilo. ANo, clovek muze premyslet, co se stane, kdyz se ti dva rozejdou, ale v konecnem dusledku, i toto se da, sic bolestive, odstranit.
  Taky jsem o necem podobne s dom uvazovala. Vzhledem k zamestnani si nemuzu dovolit tetovani na viditelnem miste, a kdyz jsme premyslele dale, tak jsme nakonec zvilili piercing. No ale zatim na nej stejne nedoslo, a myslim, ze vzhledem k situaci (nejsme v realu partneri), asi ani nedojde.
  Ale drzim palce…

  1. Jo, teoreticky je možné tetování odstranit. I když nikdy ne zcela. To už je lepší to přetetovat. Odstranění je sice bolestivé, ale já kalkuluji s tím, že rozchod s Pánem by byl bolestivější.

   I když už je to čtvrt roku, tetování stále ještě nemám. Ale stále doufám, že k tomu jednou dojde, a těším se, až mě Pán bude chtít označkovanou.

 7. No… Asi takhle – určitě bych přemýšlela nad významem a okolnostmi ale rozhodně by mě nenapadlo tě za to odsuzovat. každý jsme originál myšlením i tělem a proto nechápu ty co kvůli tetování, nebo třeba stylu či čemukoliv jinému hodí člověka okamžitě do pomysleného odpadkového koše.

 8. Držím palce!!!

  Moc oceňuji že si žijete po svém… Je pravda, že jde o věc dosti definitivní, nicméně pokud chce pán svou subinku takto označkovat, působí to na mě spíše jako pocta. Člověk často přichází do styku s nepochopením okolí, záleží na tom, zda se jím nechá i omezovat.

 9. Závidím, taky bych tyhle starosti ráda měla :-), nemyslím, teď jen konkrétně tetování, souhlasím s již zde řečeným, že jde o daleko hlubší a vážnější záležitosti a rozhodnutí, pokud jsou vyřešena ta, tetování už je jen důsledkem. Takže pokud by někdo řešil tetování, nemá to ještě srovnané, v tom případě tetovat nedoporučuju.

  1. Jsi si jistá, že nastane chvíle, kdy může mít člověk vše srovnané? Alespoň za mě je to vždy skok do neznáma… Některé věci nejdou rozhodnout rozumem, člověk je musí prostě cítit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..