Obojek

Včera se přihodila strašná věc. Pán ztratil můj obojek.

Leželi jsme na posteli, večerní pohoda, klid, víno a na ntb Futurama. Tulila jsem se k Pánovi a tichým hlasem vyslovila prosbu.
„Pane, prosím, nasadíte mi obojek?“
Tím to začalo. Pan byl potěšen a rád by mi mé přání splnil. Kdyby mohl… Můj obojek nebyl nikde k nalezení. Pán prohrabal hrabice s úchyláckýma hračkama pod postelí. Našel okov, dva ostnaté stahováky, ale můj kožený krásný milovaný tam nebyl.
Zmocnila se mne panika. Dobře, zas tak velká panika to nebyla, ale zajímalo mě, kde jen může být.
Společně s Pánem jsme prohledali byt od knihovny až po koupelnu – nic. Zaměřili jsme se tedy na ložnici. Přerovnali jsme šuplíky s oblečením, prolezli noční stolky, šťourali pod postelí. Nic.
Pán už to pak vzdal. Ležel na posteli, popíjel víno a bavil se pohledem na čubičku usilovně hledající svůj obojek.
A pak to přišlo. Vytáhla jsem zpod postele krabici s koženými hračkami, kde měl obojek původně být a kterou jsme s Pánem oba asi třikrát prohledávali. Najednou tam byl. Můj krásný tmavý kožený obojek s kovovými hroty. Vítězoslavně jsem ho přinesla a položila před Pána na postel. Spokojeně se usmál, pohladil mě a vyzval, ať si zvednu vlasy. Poslechla jsem a sklonila hlavu. Ucítila jsem pevný dotyk kůže na svém krku, jak mi Pán obojek zapíná. Pak si mě za něj přitáhl k sobě…

7 odpovědí na “Obojek”

 1. To mě se nemůže naštěstí stát, protože mi ho Pán dává od začátku do konce doby, co jsme spolu. :OD Hodně štěstí vám oběma!


 2. Warning: Attempt to read property "avatar_manager_avatar_type" on bool in /www/otrokar.cz/otrokar.cz/wp-content/plugins/avatar-manager/avatar-manager.php on line 1092
  Pan X napsal:

  Toto mě vede k jedné myšlence – mám se svou čubinkou obojek… a teď jsme řešili otázku, čí vlastně je.
  Já zastávám názor, že je její, ona ho nosí, pravda, já jí ho nandavám. Ale ona si zas myslí, že je můj…
  Každopádně schodli jsme se na tom, že kdybychom se rozešli, tak by ho nemoh mít ani jeden; je to pro nás natolik intimní věc, že by ani jeden z nás ho nemohl dále používat s někým jiným…
  A jak je tu vás ostatních?

  1. No my to mame se svym panem obdobne – pro me je velmi dulezite a intimni, ze mi ho pan vyrobi. Je to pak neco od nej, neumim to popsat.

   1. Obojek stejně jako snubní prstýnek nevyrábím, ale přesto má intimní hodnotu. Výběr a „kvalita“ převažují nad touhou po amatérské rukodělné činnosti.)

  2. >Pokud má sub vlastní obojek, tak jí zůstává a je na ní, co pro ni znamená. Může ho vyhodit, rituálně zničit a nebo schovat do krabičky k jiným vzpomínkám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..