Mám raději D/s nebo S/M?

Vždy se řadím spíše k D/s, ale slovu sadista se nebráním.

Jen si prostě D/s vážím více než S/M.
Vážím si subinek více než masochistek.

Možná jsem k těm druhým nespravedlivý. Možná ty druhé hodnotím jen podle zkušeností ze svého okolí a proto jsem neobjektivní.

Drcená bradavka masochistky mě fyzicky vzruší snadněji, než otrokyně líbající mi nohu. Bohužel za „podržením“ masochistky vidím pouze její touhu po ukojení. Ale za klekem subinky vidím její cit ke mně. Proto masochistka může snadno ukojit můj chtíč, ale raději trávím večer se subinkou.

11 odpovědí na “Mám raději D/s nebo S/M?”

 1. Malinko mě překvapuje rozdělení D/s a S/M. Fakt, že jsem submisivní masochistka mi přijde jako nejběžnější model. Potlačit vlastní hrdost a do jisté míry i individualitu a chtít někomu patřit je pro mě dostatečným projevem masochismu. A jako fyzická bolest může vést k nevšednímu erotickému prožitku, tak bolest psychická může vést k nevšednímu prožitku emočnímu. Jediný rozdíl v prožívání SM praktik vidím, že pro subinku je ta bolest odměnou.

  1. Dle mého je většina žen čistě submisivní. Model submisivní masochistka je nejběžnější pouze v BDSM komunitě.
   Chtít někomu patřit neberu jako projev masochismu. Sub nemusí chtít psychicky trpět a už vůbec nemusí chtít přicházet o vlastní hrdost.

  1. A proč by neexistoval? Pokorná princezna a vládnoucí něžný muž – literárně se to vyskytuje a dle mého i reálně. Každopádně můj případ to není. Nemusím každou přímo mučit, ale jen jemnost bez drsnějších projevů mě nerajcuje.

 2. Jsem docela hodne submisivni ci masochisticka. Nechapu moc ten rozdil jaky v tom je. Nektery veci mi ale vadi a nechci je. Nektery bych zase mohla porad. Jen moc neni s kym.

  1. Pokud si najdeš s kým a sednete si, tak si můžeš užívat i bez toho chápání.-)

 3. Co když masochistce nejde jenom o vlastní ukojení, ale dává svoji bolest jako dar Pánovi, protože ví, že mu to dělá dobře?

  1. Dar to je, když trpí pro Mě, ne pouze přede mnou nebo mojí rukou. Ale to je opět znak submisivity.

 4. Velmi příhodné rozdělení písmenek. Ač o sobě prohlašuji, že nejsem „S“ a nepreferuji „M“, vnímání „s“ mi přijde lákavější. A i když někdy dojde i na „S“, moje „D“ s tím nemá problém, pokud není ochuzeno o „s“.

 5. 😁😁 Bože nechapu jak se mi podařilo na tuhle stránku narazit ale asi umřu smíchy to jsou vážně lidi tak naivní….. A jako už tu Kdosi zmínil ta jemnost je jen v literatuře a to je ten problém literatura mnohým plete hlavy a vytváří naivní představy…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..