(Ne)Bezpečnost v BDSM

Nejsem zastáncem pravidel bezpečnosti v BDSM.

– Neuznávám STOPku. Hranice jsou přece od toho, aby se porušovaly. Když jde do tuhého, nezbývá než moc pěkně a pokorně prosit.
– Šla jsem k Pánovi domů 8. den od objevení jeho osoby na internetu. Tam jsem se dle rozkazu hned za dveřmi do naha svlékla a nechala se překvapit, zda ještě někdy uvidím maminku a tatínka.
– Mám ráda extrémní, život ohrožující hrátky. Zatím mě Pán ještě neuškrtil.
– Dezinfekce u krvavých praktik je otravné zdržování. Jediná výjimka jsou alkoholové tamponky – zbožňuji jejich vůni.

A zatím žiju 🙂
GL&HF

13 odpovědí na “(Ne)Bezpečnost v BDSM”

 1. Ahoj,
  čistě praktická otázka: budeš-li mít během praktik hnis a tvůj pán nebude právě u tebe nebo nebude ve stavu, kdy s tím bude schopen něco dělat, necháš to dojít do té míry, až to už nebude únosné a budou ti to třeba chtít amputovat?
  Dezinfekce je důležitá, ať už byla způsobena jakkoliv.

  Krásné svátky.

  1. Proč se takto ptáš? Poznámka čubky se týká preventivní dezinfekce, ne hnisajících ran.

 2. Větu „Dezinfekce u krvavých praktik je otravné zdržování“ beru tak, že když při sexuálních hrátkách začne submisiv krvácet, nemá cenu to dezinfikovat. Může dojít i k hnisání, ale submisiv odmítá jakkoliv se k tomu stavět a ignoruje to.

  1. Já to vidím takto:
   U propichování, škrabání či řezání jí kazí dojem, pokud bych si během akce hrál na doktora a ne na „drsňáka“. Občas mám v sobě toho doktora více, než by chtěla.)
   Každopádně nástroje udržuji čisté, jednorázové sterilní měním a krev ránu sama pročistí.
   Nevidím nikde místo pro tebou uváděný hnis a amputaci. Čubina hovoří o pocitech při akci, pokud by se něco zanítilo (o ničem do teď nevím), tak by jistě uměla situaci sama řešit.)

  1. Kdo je blázen?
   Já? Jsem rád jiný.
   Ona? Mám rád její touhy.
   My? Proto si rozumíme.

 3. To, že se o mě Pán postará beru jako samozřejmost, když mu dávám celou svoji osobu. Bezpečnost je důležitá, stejně jako helma na kolo, i když to není tak sexy, jako vlající vlasy 🙂
  Náhoda je blbec a nehoda ještě větší…

 4. Jsem vdecna, ze jsem poznala dominanty, kteri dodrzujou zaklady bezpecnosti. A chteji i po svych subinkach aby byly zodpovedne a nedelaji ze sebe vladce sveta, ktery vi vsechno. U takovych dominantu je sluzba cti.
  Toto me opravdu desi, ale asi se nemam divit nicemu kdyz jste po 8mi dnech na internetu sla k panovi doma.

  1. Ano po osmi dnech. Dříve nebyl čas a příležitost. Kdysi s jinou osobou jsem byl po pár hodinách u ní doma a také z toho byl dlouholetý vztah.
   Nic proti tobě, ale kdo čeká opodál – na toho nikdo zajímavý nezbyde.)))

 5. Tak, některé komentáře mě docela zarážejí, hlavně ty o amputaci a bla bla!
  Nepředpokládám, že tito dva lidé spolu praktikuji BDSM týden nebo měsíc, ale dle článků soudím, že tvoří pár již několik let a kdyby to mělo být opravdu tak, jak tady někteří popisují, tak je subinka minimálně bez nohou a kdo ví co ještě, protože by se jí rány zanítily a nakonec by ji museli části těla amputovat:D, lol chce to občas myslet než něco napíšeš, a hláška jako:
  Toto me opravdu desi, ale asi se nemam divit nicemu kdyz jste po 8mi dnech na internetu sla k panovi doma.Asi bych ti doporuči, aby jsi seděla dál doma, točila se kolem plotny a snila svůj sen vesele dál!

 6. No, to bud ráda, že žiješ, ono skočit ze skály do jezera se dá taky přežít, když zrovna nenarazíš hlavou na šutr

 7. ono i taková desinfekce může být dost bolestivá, takže i vzrušující, ne? Když někoho sešleháš do krve a pak ty rány pomalu přejíždíš pálivou dezinfekcí…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..