Konkurz – hledám otrokyni

Můžeš být společnicí, subkou, služkou, otrokyní, nebo prostě týranou obětí – tvá konkrétní role a úděl vyplyne z úvodních rozhovorů. Je možná prožít jednorázovou akci nebo najít dlouhodobý vztah. V tomto je volnost, ale musíš mít BDSM tužby.

BDSM musí být tvou touhou, ne pouze zážitkem na zahnání nudy. Můžeš snít třeba o oddanosti, ponížení, bezmoci, únosu, o tom, že jsi někým vlastněná. Možných tužeb jsou tuny, ale musí se týkat těchto oblastí. Bez toho nenajdeme průnik zájmů.Jedná se o intimní prožitky, ale nechci a nemohu ti dát celý svůj život a proto mají přednost zadané ženy, kterým toto chybí.

Necítíš se být submisivní? Pohrdáš seznamkou? Pohrdáš inzeráty? Pohrdáš on hledá ji?

Není to jen pro ryzí subinky nebo masochistky. Můžeš cítit, že jsi rozdvojená. Můžeš být sebevědomá, arogantní, drzá, můžeš mít pocit, že ti život leží u nohou. Mám rád pohodu u ryzí subinky, ale mám rád i vzpurnost plynoucí z odvahy a silné osobnosti.

EDIT 17.10.2021: Článek je starodávný, ale i tak si můžeme promluvit o tvých tužbách a uvidíme, k čemu dospějeme.

Pokud tě toto zaujalo a nejsi boubelka, nabídni se k akci. Kontakt nalezneš zde https://otrokar.cz/kontakt/

12 odpovědí na “Konkurz – hledám otrokyni”

 1. Také jsem ve vztahu s mým milovaným Pánem zažila období, kdy chtěl sehnat ještě jednu otrokyni. Chci upozornit, že tyto hry ve třech jsou nebezpečné. Náš vztah skončil rozchodem a velikou bolestí. Až po čase jsme se znova sešli a pomalu se propracovávali k původní hluboké důvěře.

  1. On bude jiný než já. Ty budeš jiná než ona.
   Náš vztah ve třech vznikl a jen ve dvou by časem zanikl. Ona potřebuje nebýt jedinou ženou v životě partnera. A já dokáži udržet rozdíl mezi partnerkou a těmi dalšími.

 2. Dobrý den, je od vás pěkné že říkáte narovinu co hledáte. Ovšem stejně jako kassiopea nemám ani trochu dobrou zkušenost se vztahem ve kterém jsou dvě. I u mě to skončilo rozchodem. Jen s tím rozdílem, že jeho už jsem nikdy neviděla a pravděpodobně ani nikdy neuvidím. Také jsem byla maximálně druhá, ovšem ta bolest (nemyslím fyzická) za to opravdu nestojí. Držím palce, ať najdete co hledáte, já už bych v trojúhelníkovém vztahu být nemohla a jsem šťastná že mám svého (nového) milovaného Pána a jsem pro něj ta jediná…

  1. Je chybou být entou z důvodu, že jsi nenašla nikoho, pro koho bys byla jedničkou. Enté místo je pro tu, která po něm touží.
   Pokud nevíš, proč bys po něm měla toužit, tak to místo není pro tebe.-)


   1. Warning: Attempt to read property "avatar_manager_avatar_type" on bool in /www/otrokar.cz/otrokar.cz/wp-content/plugins/avatar-manager/avatar-manager.php on line 1092
    spagetka napsal:

    To mi trochu připomíná tradici muslimů mít 4 manželky. 🙂

    1. Spíše jedna manželka a služky, otrokyně, souložnice. Ikdyž je pravda, že výsostné postavení manželky je relativní – lze ji ponížit obyčejnou otrokyní.

 3. Jak lze z praktického hlediska každodenní D/s reality „vlastnit“ někoho, kdo je zároveň bezpečně zaháčkovaný jinde? (viz popis ideální kandidátky – šťastně zadané, které doma chybí pevná ruka).

  Ono navymýšlet si jako v tomto inzerátu nároky na subinu (a ještě to vydávat za projev vlastní dominance) je strašně jednoduché… Vlastně to nejjednodušší, co může být.

  1. Nemyslím, že mít Pána je jen o umění uvázat k sobě neschopnou holčinu, která nemá kam jít. Pokud nezadaná zvládne roli, kterou od ní chci, tak ať je nezadaná. Já jen říkám, že nemusí být.

   Množství požadavků? Já tam vidím jen krátký výcuc o co se jedná. Ty bys tam raději viděla: „Chci kohokoliv na cokoliv?“

   Trochu mi uniká, proč reaguješ na volání, které ti od základu nesedí. Připomíná mi to jiné stránky, kde bylo napsáno „chci štíhlou“ a byla tam záplava protivných baculek.)

 4. Je zajímavé, že nejvíc se ozývají ty, pro které je tento „nábor“ neakceptovatelný.
  Jako kdyby nám chtěly radit co chceme a co hledáme, i když se jich to zjevně netýká…

 5. Nevím mít Pána pro kterého bYch byla zase jen číslo dvě už mne neláká..i já jako subinka mám právo být tou jedničkou na kterou se jednou muj Pán bude dívat s láskou v očích..tento inzerát je skoro rok starý ,ale ma svou váhu a líbí se mi upřímnost která v něm je..

  1. Ahoj, četl jsem inzerát s tvým jménem na jedné seznamce a velmi mě zaujal (pokud je stále aktuální, bohužel se mi nepovedlo tě kontaktovat :c ) . Jsem dominantní pán se slabostí pro poslušné a hravé subinky. Prosím, napiš mi, rád bych si pohovořil a případně se na lecčem shodl. „stepanek4444@seznam.cz“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..