Jak mě vidí net lidé

Takový náhodný výběr toho co bylo napsáno (doslovné citace):

1/ vim o tobe toho dost a proto vim ze jsi neuveritelne samolibej a myslis si o sobe ze jsi Pan velikan

2/ jsi strasne samolibej ty si myslis ze zena nemuze byt Dom ze jen chlapy a vsechny zeny jsou cubky fenky subky

No nevím. Něco tam sedí.)

P.S. Rada pro všechny lidi: „Ošklivosti na moji hlavu jsou „přípustné“. Maximálně si vysloužíte můj nezájem. Ale NIKDY… opakuji NIKDY… neplivejte na mé okolí. Pak se z nezájmu stává nepřátelství.

11 odpovědí na “Jak mě vidí net lidé”

 1. I net lidé můžou mít duchaplnej názor, jde jen o to, jestli přes ten blbej monitor dokážou prokouknout do člověka…protože někdy ze sebe ukáže jen to, co chce…a jak je to myšlený samolibej? kladně nebo záporně? Já to třeba jako tak velký mínus nevidim…Ano, je samolibej, až to někdy neni hezký, ne jednou mě rozplakal, asi jsem vůči jeho některým způsobům ještě málo imunní…a i když bych chtěla, tak kdo mi to uvěří…On? Bez snahy jsem míň důležitá, než jeho pes, ale komu to vadí? Mě? A co jsem vlastně já?…V podstatě můj názor nemá váhu, protože On je ten Bůh…ale je to pravda…přes net to nemá váhu, protože tváří v tvář někdy člověk (mých rámců) prostě nemá na vybranou…teď říkám, že na něco nemám a kdo může říct, jak to bude za půl roku, až si třeba podáme ruce?…Pane, je to všechno tak strašně relativní…

 2. No já si hlavně myslím že tohle píšou lidi který nejsou pozitivní, bouzdaj po netu hledaj něco novýho a na každý stránce nechávaj svůj názor protože se jinak projevit nemůžou nebo sou na to líný. Když se na to podíváš z pohledu člověka kterej d/s nebo bdsm nezná, všechno je to pro něj jedna úchylka, tak docela logický že Otrokáře považujou za čuně a blba a bůhví co všechno. Neposuzujou člověka ale téma…..:)

  1. … za ty přívlastky mohu být považován i kupou lidí, kteří BDSM provozují. Jen ho provozují „jinak“, než ho já prezentuji.

 3. Som tu náhodný návštevník, ktorý si na nete len dal vyhľadal celkom nevinne slová, a kedže boli aj tu, vyhľadávač mi ponúkol aj túto stránku k pozretiu. Nie som do BDSM, nie som sadista, ale rozhodne som dominantný muž, vyžadujúci od svojej ženy plnú poslušnosť. Milujem ju, chránim ju, ale musí mi byť poslušná.
  Dominantnosť je u muža normálna a samozrejmá vlastnosť, ktorú by každý muž mal mať. Je to prirodzená vlastnosť samcov. Muž, ktorý nie je dominantný, je úchylný, je nenormálny, chýba mu tá prirodzená samčia dominancia.

  A kedže západná spoločnosť je feministická, bojujúca proti prirodzenému patriarchátu, čo ma dosť štve, som asi práve preto z tejto stránky a z vás celkom potešený, páčite sa mi. Bolo pre mňa potešením si tu prečítať pár článkov.

  Prajem vám veľa šťastia.

 4. můj názor jakožto net člověka je ten, že na té samolibosti nejspíš opravdu něco bude:) Nejsem přece tvoje subka, abych ti musela vykat. Patřím jen jednomu člověku. To, že jsi něčí Pán, neznamená, že ti tu všechny subinky budou vykat. Patří jiným Pánům.

  1. Nejsi moje a přesto pokud mi tu ještě jednou tykneš budeš smazána. Tolik reakce samolibého reál člověka.)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..