Coming out 2019 – Jak vypadá můj život

Tento blog funguje s přestávkami od roku 2009. Uběhlo 10 let a zcela se ztratilo, jak vlastně žiji dnes či kdo jsou jiní autoři některých příspěvků?

Trainer (alias Otrokář)

Takže nejprve . Jsem ročník 1977, žijící v Praze. Dlouhé vlasy, kratší vousy, postava 195/86. Tady používám identitu Otrokář, ale jsem spíš známější pod nickem Trainer. Tento původní nick má kořeny někde v roce 1998. Jsem spokojeně ženatý od roku 2012.

děvka

Identita děvka (sama si říkala Inocencie Nevinná), která psala mnohé starší články, byla mojí subkou. Tedy byla… nikdy si nedokázala ani poprosit o propuštění, ale nestýkáme se, jsme si už cizí, užívá si s jinými a z poslušnosti u ní zbylo jen vykání.

čubka

Čubka psala staré články, ale i nějaké novější. S ní jsem do dnes, je mojí manželkou a matkou mých synů. Jsem jí Pánem devět let a stále jsem rád, že jsem ji poznal a zaujal. (Už toto je o ní https://otrokar.cz/clanky/byt-v-haremu .)

… další v životě Otrokáře

V mém životě existovalo mnoho dalších epizodních žen. Ale spíše jsem žil a nepsal a proto o nich na blogu není ani čárka, nebo jen artefakt jako po Emě https://otrokar.cz/clanky/ema-1/. Posledních pár let mě oslovovala Pane Gab. Pro mě se ukázala způsobem „ukončení D/s vztahu“ jako velké zklamání, ale v životě jako sub či v práci jako D může někoho udělat spokojeným.

Mojí současnou otrokyní je Simona (* 1999). Na blogu o ní nic není, ale zatím poslouchá a umí i pomoci mojí manželce se syny.

EDIT 25.1.2020:

Gab se „pochlapila“, dokázala přijít a litovat svých „hříchů“ a tak už není zklamáním.

Nicméně vnitřně mě ubilo vlastnit osoby, které jsou nespokojené z toho, že se jim málo věnuji. Proto jsem Gab i Simonu propustil (zprostil veškerých závazků). A najednou je ze mě mnohem spokojenější člověk:)))

Manželka a nikdo jiný na 24/7 – to je můj současný celý BDSM svět. Tedy skoro celý BDSM svět. Rád si povídám i se rád setkávám s BDSM pozitivními ženami. A lhal bych, že s nikým z nich nic neprovádím. Takže pokud nejsi znechucena – napiš mi.))) Kontakt nalezneš zde https://otrokar.cz/kontakt/

3 odpovědi na “Coming out 2019 – Jak vypadá můj život”

  1. Omlouvam se za nevhodne svehlave ukonceni, byla jsem v pomateni mysli a ted je mi to hrozne lito. Ze vseho nejvic, ze jsem zklamala Pana i sebe samu. Timto prosim o odpusteni.

  2. Na váš blog jsem narazila náhodou a ačkoli s opravdovým bdsm zatim jen sympatizuji, niternost vašich článků a názorů mi otevřela oči víc, než povrchnost jinde. Za to Vám moc děkuji. A když už tu bilancujete o svém životě, co tak malý flashbak? Zajímá mě jak šoumen co přespává v zoologické zjistí, že je bdsm pozitive, zajímá mě zda vás k tomu někdo přivedl, zda jste byl někdy sám bit rákoskou? Co tedy konkrétně bylo před založením tohoto blogu?

    1. Od počátku jsem byl v BDSM na dominantní straně a to i v době studentské a přespávání v ZOO. Vlastně ani nemám pocit, že jsem se nějak zásadně změnil.
      Před založením blogu „BDSM touhy“ už byly dlouhé roky aktivního života „Pána“.
      A první zjištění, že jsem BDSM pozitivní? Jako dítě pocit vzrušení, při chytnutí a přemožení kamarádky během hry „na indiány“, ale to jsem ještě neznal ta čtyři písmena.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..