Být v harému

Jaké to může být, když už nejsem jediná.

„Mám další čubku, subino.“ řekl Pán a já nevěděla jak se tvářit. Když jsme dvě, hlavou začne vrtat spousta otázek.
Je hezčí, milejší, chytřejší, vtipnější, submisivnější, masochističtější, lepší v posteli, umí líp vařit, umí líp olizovat Pánovy nohy? Má mě Pán ještě rád, chce opravdu vidět mě, nebo by byl radši s ní, jak spolu tráví čas, co ona může a já nesmím a co ona nemůže a já smím? Co je její a co moje?
Je nová zajímavá, lákavá a já jen známá, předvídatelná, nudná? Nebo ona je vyplašená, neví, jak se chovat a neví, co očekávat a já jsem oproti ní klidná, vyrovnaná a jistá ve své roli, protože Pána už dobře znám? Je výhoda nebo nevýhoda, že nejsem z Prahy? Myslí na mě Pán častěji? Budou spolu dělat to, co jsem s Pánem zažila já? Bude ji brát na výlety jako občas bere mě a pokud ano, tak mě už bude trvale nechávat doma? Přespává v kleci, která měla být moje trucovna, nebo usíná Pánovi v náručí? A která z těch dvou představ je pro mě vlastně snesitelnější? Rozumí si spolu tak jako my dva? Jsem ráda, že se o Pána někdo stará, když tam nejsem, nebo si to jen snažím vsugerovat? A neměla by slečna taky začít přispívat na blog? 🙂
Závěrem snad jen chci říct, že o svoje místo se nebojím. Něco jsme si za tu dobu vybudovali a to se jen tak nevypaří. (Kromě toho máme s Pánem tajnou celoživotní smlouvu :))Ani zas tak nežárlím. Nemám pocit, že bych extra žárlit měla. To ale neznamená, že ta „jistota stability“ umlčí ty rejpavý otázky v hlavě. 🙂

9 odpovědí na “Být v harému”

 1. Ach to porovnávání. Důležitá je tato otázka: „Změní se to a nebo budu stále ráda Jeho subinkou?“

 2. Zdravím… jen velmi výjimečně na cokoliv reaguji veřejně, i když pročítám texty často i několikrát. Nicméně v tomhle povídání mě překvapilo jediné….“protože Pána už dobře znám“. Nevěřím v taková slova, protože si nemyslím, že by zrovna Jeho šlo „dobře znát“.

  1. Je svůj, je osobitej, umí překvapit, ale pořád je to On, se svými typickými rysy… No ale každá zřejmě máme své vlastní zkušenosti 🙂

 3. Bože! Tedy opravdu milionkrát díky a slibuju a přísahám, že už budu na svého milého i Pána nesmírně hodná, budu ho poslouchat na slovo, nebudu se vztekat, nebudu nikdy protivná… Protože jsem mu nesmírně vděčná za to, že tohle fakt řešit nemusím.

   1. Ne, myslím, že je úplně nejlepší, že nemám vedle sebe někoho, pro koho jsem jen součást jeho harému. Popravdě, doufám, že Ti je tak dvacet plus maximálně pět let a že si kvůli nějakému blbovi nezkazíš zbytek života.

 4. Vo svete je bežné, že má muž viac žien, a vraj to v takej rodine funguje lepšie než keď je iba jedna.

  Jeden chlap je na jednu ženu moc, jedna žena to často nezvláda, starať sa o muža, upratovať, prať, variť mu, k tomu byť aj krásna a venovať mu všetkú opateru…, hlavne ak žena chodí do aj práce. Keď je žien viac, rozdelia si úlohy, a samé zistia, že je to ideálne riešenie. Tak to funguje stovky a tisíce rokov v mnohých kultúrach. Keď má muž doma viac žien, ktoré sú mu verné, hneď je v dome menej problémov, pre ktoré sa dnes ľudia aj rozvádzajú, keď sú iba dvojica.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..