Hrané znásilnění č. 1

Je to adrenalin a oboustranný risk, ale nelze odolat.

Vlastně ji neznám. Jen hlubší rozhovor přes písmenka. Pokus zjistit, zda jen fantazíruje a nebo to vážně chce. Zda je to jeden z mnoha vtipů a nebo ta jedna z pár skutečně toužících. Co ji k tomu vede? Jaké pocity hledá? Je jen promiskuitní nebo jí chybí nadvláda muže? Chce se pokorně podřídit nebo chce bojovat? Je povahou spíše submisivní nebo dominantní? Chce sex nebo jen bezmoc bez sexu? Má ráda úroveň a gentlemana a nebo hrubá slova? Chce násilí a nebo jen racionálně zdůvodněnou převahu, před kterou se podřídí? Chce zážitek na pár minut a nebo se okolí ztratit na pár dní?

O znásilnění fantazíruje snad každá. Jen to bývají sny o úžasných mužích, které samy chtějí a u kterých si vysní, že si je muž násilím vezme. Nebývá to sen o někom cizím. Nebývá tam někdo, koho nikdy neviděly. A už vůbec nenacházejí odvahu změnit sen v realitu. Ale tato to prý chce.

Pro někoho to je úsměvná hra, nic skutečného a pouhý scénář. Pro někoho šílenost hodná sebevrahů:

Dle pokynu stojí u potemnělé krajnice. Oblečená dle dohody. Zvedne ruku jako ke stopování. Připravena s příběhem o partnerské hádce. Bylo to nepříjemné a vyhodil ji bez mobilu z auta. Neví, kdo ji zastaví a vlastně to ani nemusím být já. Byla by to pro mě škoda, ale i to je součást dohody. Nastoupit k tomu, kdo zastaví, chtít odvoz do blízkého města a na pravém zápěstí mít černý nápis „Please Rape Me.“

Možná se neměla obléci tak sexy. Chci to stihnout a zastavit jí sám.

Zaujalo?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..