Exhibicionismus

Nemám rád lidi, kteří svojí jinakostí „otravují“ okolí. Ať už to je pár, který si to vanilkově rozdává na lavičce a nevadí mu, že kolem prochází jiní. Nebo ať to je pár jdoucí po Václaváku a jeden druhého má na vodítku. Nebo ať to je průvod homosexuálů v podivných oblečkách.

Mám pocit, že touto svojí činností cpou druhým pod nos intimní věci, které si mají nechat v soukromí. Mám pocit, že touto svojí činnosti ukazují svojí neslušnost. Mám pocit, že já sám nejsem exhibicionista.

A pak při procházce přehnu čubinu za bílého dne na mostě a užívám si při sexu pohled na nic netušící cyklisty. Ne. Nejsem exhibicionista. Nepotřebuji, aby mě oni viděli. Stačí mi veřejný prostor a vidět je.

Ale kdyby mě uviděli oni… asi bych bez začervenání zamával.)

5 odpovědí na “Exhibicionismus”

 1. Public sex. Asi nejrajcovnější ze sexuálních hrátek- pro mne. Je to něco, co má nepředvídatelný průběh a vyžaduje skutečnou odvahu, zatahujeme do hry i cizí lidi, žádné bezpečné soukromí někde v ložnici. Pokud není člověk exhibicionista, je to těžká volba, s něčím takovým souhlasit.

  1. Když je člověk exhibicionista… nějak mi uniká kde tam najít glorifikovanou „skutečnou odvahu“.

 2. Když je člověk exhibicionista, tak je to v pohodě. Když není, pak to stojí hodně přemáhání a odvahy se přemoci, což přesně píšu:)
  A odvahu neglorifikuju, spíš se pořád divím, kde se vlastně bere. V touze po zakázaném nejspíš.


 3. Warning: Attempt to read property "avatar_manager_avatar_type" on bool in /www/otrokar.cz/otrokar.cz/wp-content/plugins/avatar-manager/avatar-manager.php on line 1092
  WA213 napsal:

  Každý jsme originál. Každý chce být originální. Každý chce vyniknout. Každý chce excelovat. A pak ? vracíme se stále do doby kamenné .. to nemám ze své hlavy, ale od odborníků psychologů a sexuologů a následné psaní také. Tedy vlastně, co je z naší hlavy? nic ! vše co mluvíme, píšeme, děláme není jen z nás a naše. Kopírujeme, modulujeme ostatní. Tak se mění i svět, že my spojíme od každého něco, co již známe, co jsme viděli a slyšeli a přidáme naši hodnotu a pak je to „guláš“. Ale jinak to nebude. Jsem proti puritánství. Chovejme se tedy dle diktátorů, svázaně, jak osli nebo buďme normální. Koukej, co dělají zvířata. Taky neříkáme fuj, když se pejsci „objímají“ v parku. Ba naopak se koukáme, závidíme a směje se. …. zase napíši, s tebou je člověče ale fakt zábava

  1. Ale ne každý potřebuje k vyniknutí náhodné kolemjdoucí. Většině stačí vyniknout před svými nejbližšími.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..