Poslední komentáře

 • Odpověď: Subinka tvor nespokojený   před 2 týdny 1 den

  Svěřte se mi.Pomohu Vám. Konzultant

 • Odpověď: Subinka tvor nespokojený   před 2 týdny 1 den

  Můžeš položit konkrétní dotaz. Třeba i soukromě přes http://otrokar.cz/kontakt. Ale v konečném důsledku je podstatný tvůj život a tvůj názor na něj a ne názor druhých na tvůj život.

 • Odpověď: Subinka tvor nespokojený   před 2 týdny 1 den

  Dobrý den,

  zažila jsem první svojí lekci a nevím, jestli je to ten správny. Potřebovala bych se někomu svěřit a poradit se, pomůžete mi, prosím?

 • Odpověď: Já a bdsmlife.cz   před 2 týdny 3 dny

  Klid. Vládne jen svému serveru. Proč kvůli tomu volat po fyzické újmě?

 • Odpověď: Já a bdsmlife.cz   před 2 týdny 5 dnů

  Ten server je dobrý nápad, ovšem admin je asi těžce frustrovaný hoch, co si myslí, že vládne celýmu světu asi :-) Napřed jsem si myslel, že je v pohodě, když blokuje troly a placený kurvy, ale když v blokaci zahučely docela známé osoby na bdsm scéně, došlo mi, že je to idiot. Kdybych ho někdy potkal, dám mu jednu pěstí na nos a odplivnu si a to je všechno, dál bych s ním čas neztrácel.

 • Odpověď: Já a bdsmlife.cz   před 13 týdnů 2 dny

  Tak včera jsem zjistil, že jsem taky zablokovaný a naprosto nemám. tušení proč.

 • Odpověď: Já a bdsmlife.cz   před 13 týdnů 2 dny

  Též zablokovaný jen za otázku, jak se nakládá s penězi za VIP členství :D Měl jsem ověřený účet, tudíž po roce jsem se zkusil znovu registrovat na jiný nick, vyplnil jsem o sobě údaje a do pár hodin jsem byl opět bloknut. I po roce! :D Založíme si vlastní web. Budu na tom makat :) Kdo by chtěl pomoci, může mě kontaktovat.

 • Odpověď: Subinka tvor nespokojený   před 17 týdnů 3 dny

  Je za tím touha někomu "patřit" a nebo jen forma masturbace?

 • Odpověď: Subinka tvor nespokojený   před 17 týdnů 3 dny

  Dobrý den hledám pána, který by mi poskytl úkoly přez e-mail, jsem panna a nic podobného (ve dvou) jsem ještě nezkousela, ani nemám žádné pomůcky. Jinak dávám přednost Kopřivám a různému opírání věci. Kdyby se někdo nasel, byla bych moc ráda.

 • Odpověď: Jaké máš zaměření?   před 34 týdny 4 dny

  Muži mě zajímají pouze jako součást sub páru. A tím myslím dvojici, která k sobě vzájemně má citovou vazbu. Nemyslím pár vytvořený pouze za účelem D/s akce.

 • Odpověď: Jaké máš zaměření?   před 36 týdnů 3 dny

  Pane, jsem switch sub a otrok co hledá dominantní majitele u kterých mě bude dovoleno sloužit a stát se majetkem a otrokem toho kdo mě bude vlastnit a věznit. Prosím o reálnou odpověď. Moc děkuji a prosím za odpuštění, že jsem Vás vyrušil.

 • Odpověď: Jaké máš zaměření?   před 36 týdnů 3 dny

  Dobrý den Pane.
  Jsem otrok a sluha, který hledá reálné a trvalé otroctví u dominantních lidí. Prosím o život na obojku.
  prosím můj nástup do služby, kterou reálně hledám je možný ihned.

 • Odpověď: Já a bdsmlife.cz   před 38 týdnů 2 dny

  Vypadá to hezky, ještě by to ale chtělo obnovu zapomenutého hesla pro nás vypité hlavy, co si jakž takž pamatují kde bydlí, a tím to tak končí.

 • Odpověď: Já a bdsmlife.cz   před 39 týdnů 3 dny

  Kdo by chtěl debatovat ,blogovat ,nahravat fotky a seznamovat tak jsem založil právě z podobných důvodu a praxe z lifka nový portál www.bddssm.cz . Není to zatím žádný zázrak. Cíl je ale bez dotování dovolit lidem psát co chtějí. Samozřejme dle norem a zákonů a pravidel slušnosti mezi sebou.Aktuálně kolem 2000 uživatelů. Kdo má zájem je samozřejmě zván.

 • Odpověď: Subinka tvor nespokojený   před 45 týdnů 1 den

  Vyspat se s nekym a podvadet partnera, na tom je neco spatne taky v BDSM svete. Bud si uvedomujes i svoji chybu, nebo je divny, ze nemuzes odejit. Dulezite jsou pravidla a otevrenost. Subinka je taky clovek a vztah je vztah. Kdyz nemuzes odejit, znamena to mozna, ze je jeste nadeje.
  Pokuste se otevrene popovidat si. Vazny rozhovor. A mozna rozhovor na nekolik veceru. Stanovit pravidla pro oba. Najit kompromisy. Skuste si treba udelat smlouvu i na realny zivot. A casem doplnovat body jak bude zapotreby. Mnoho lidi nedokaze bez pravidel zit BDSM zivotem. K BDSM jsou pravidla nutne. Pravidla pripustnosti pro oba. Zit tolerantne v BDSM svete chce hodne prace, ale nakonec se ta snaha urcite vyplati. Vztah treba budovat a nenicit pri kazde situaci, ktera se nam nezamlouva. Naopak, kazda zla situace by mnela vztah posilit. Kdyz ji zvladnete spolecne a kdyz prestanete delat jeden druhymu osklive veci.

 • Odpověď: Subinka tvor nespokojený   před 1 rok 2 týdny

  Holka prostě v sobě musíš najít tu sílu a odejít. Udělat ten těžký krok, bude tě to bolet, srdce krvácet, ale pak se budeš moci svobodně nadechnout. Stojí to mnoho sil, ale věř, že to stojí za to. Udělej to pro sebe, pro své duševní zdraví.

 • Odpověď: Já a bdsmlife.cz   před 1 rok 3 týdny

  Na BDSMlife jsem skončil nedávno, protože jsem oznámil ženu, která tam nabízela profislužby....jenže to byla adminova známá ;) Takže nabízí dál. Moje další zprostředkovaná zkušenost je od kamarádky, která byla vyhozena před měsícem. Na její inzerát odpověděla hromada mužů a ona si začala vybírat. Toho největšího dotěráka zablokovala a nahásila. Ukázalo se, že je to jeden z lidí, který server vedou a byla taky "odejita". Těsně předtím si všimla, že byl zablokován účet klukovi, se kterým si psala a líbil se jí ;) Je naprosto evidentní, že správci si tam selektují "partnery a partnerky" pro svoje vlastní libido a "konkurenci" mažou.

 • Odpověď: Subinka tvor nespokojený   před 1 rok 5 týdnů

  Pokud ti vadí tvá situace a neumíš ji změnit, tak spíš hledej pro pomoc ty, které by se do tvé situace nedostaly neb by si toho tvého D daly k večeři:) A vůbec ani nemusí být BDSM pozitivní.

 • Odpověď: Subinka tvor nespokojený   před 1 rok 5 týdnů

  Rozhodně nechci aby mě někdo litoval. Jen by mě zajímalo zda někdo není ve stejné situaci.

 • Odpověď: Subinka tvor nespokojený   před 1 rok 5 týdnů

  Mám tě litovat? Stěžuješ si na něco, co můžeš ukončit. Můžeš, ale místo činu se vymlouváš na "nedokážu". Jsi tak sama tvůrcem své situace.

Poslední komentáře

Přihlášení