Poslední komentáře

 • Odpověď: Já a bdsmlife.cz   před 3 týdny 3 dny

  Ahoj, tak se přidávám i já...bloknut bezdůvodně. Navíc mi to samozřejmě vzalo peníze za registrační smsku když jsem se snažil vytvořit účet znovu.A když si to tu pročítám měl jsem to vědět mnohem dříve...

 • Odpověď: Já a bdsmlife.cz   před 3 týdny 3 dny

  Ahoj, do toho webu jdu s tebou pokud to myslíš vážně ;)

 • Odpověď: Já a bdsmlife.cz   před 5 týdnů 4 dny

  Taky bez upozorněni jsem byla zrušena, ano udělala sem chybu, jen nechápu proč některé dostanou několik šanci tam založit novy účet a ja ne. Můj ex tam má už 3 účet, leze do zadku adminé Wewes, nebo jestli s ni spi, to nevím, ale od začátku je na mne agresivní a jen čekala na chybu. Proboha co to je!!! Nikomu napsat nebo nějak vysvětlit není možné!
  a tohle bylo na novinkách, to mi poslali lidi:Na uživatelku........ přišla stížnost, že odsud stahuje explicitní fotografie a rozesílá je mezi osoby, kterým by neměly být přístupné (např. do zaměstnání atp.), s cílem poškodit zdejší uživatele. Nastražili jsme na ni past a získali tak 100% důkaz toho, že odsud fotky opravdu vynášela. Jelikož i z jejího dalšího chování je zřejmé, že se jedná o narušenou osobnost, dá se předpokládat, že o ní bude ještě slyšet. Pokud nechcete mít problémy ve společnosti, která o vašem BDSM zaměření neví, doporučujeme vám nepřicházet s touto osobou do kontaktu.
  Tak tohle vím přesné že dělo mého ex... udělali ze mne blázna!!!

 • Odpověď: Já a bdsmlife.cz   před 6 týdnů 1 hodina

  P.S: Účet jsem zrušil sám s dobrovolně.
  Jen pro představu z mých poznatků na BDSMLIFE:
  Většina mladých slečen a žen do cca 30 jsou "subinky,které hledají pana Greje popř jeho kopii.
  Ženy starších ročníků (myslím ty dom nebo switch)jsou tak zase zastoupeny komunitou:zkrachovalých rozvedených manželek co si jednak chtějí v druhé míze vybouřit své "hormony ale také dát okusit tomu mužskému pokolení té pomsty za to že je muž kopl doprdele....

  Ta Dominantní Madam které jde o ponížení a vycvik a výchovu otroka v přirozeném stavu a reálném světě ...tu tam nenajdete...

 • Odpověď: Já a bdsmlife.cz   před 6 týdnů 1 hodina

  Taky se přidám,na začátku založení účtu na BDSMLIFE.CZ jsem byl zvědavý a také zaplatil a pak znovu...Vždy jsem byl slušný a zdvořilý ke všem.Jednou jsem si řekl že si na svůj profil přidám ilustrační foto které vyjádří mé oblíbené praktiky.(výřezy fotek dámských nohou v botách bez obličejů kterých je na netu miliarda)a jelikož to holt nebyly moje nohy nebo nohy mnou focené tak mi je admin smazal a samozřejmě odečetl i body připsané za zaplacení VIP členství.Což jsem mu rozporoval a odpovědí bylo "Přečti si pravidla"!
  Ale i tak jsem dál chatoval psal atd až do včera kdy mi slečna na chatu na můj pozdrav odpověděla"Ahoj opovaž se sáhnout na moje fotky!
  Jako by mi kudlu do zad vrazila.
  Na dotaz co tím myslí jsem se dozvěděl že PRÝ JSEM TÍM TAM ZNÁMÝ A ŽE TO MÁM DOKONCE NAPSANÉ V U PROFILU.
  Mé snahy jí vysvětlit že jsem žádné foto neukradl a měl tam foto z netu jen nohou bylo zcela marné
  Výsledek????
  BDSMLIFE účet zrušen a s tou stránkou a hlavně s ADMINEM DEBILEM nikdy už nic!

 • Odpověď: Subinka tvor nespokojený   před 9 týdnů 1 den

  Milé děvče, vydala ses po zajímavé a náročné, ale také velmi ukspokojivé cestě. Jedno je tyto praktiky konat, a jiné je , dát tomu všemu ještě hlubší životní smysl, aby tito dávalo nejen momentální uspokojení, ale něco trvalejšího, co by tě učinilo imunitu proti smutným životním situacem, životní vyrovnanopst a pevnou vůli k velkým věcem a obětem. Jsem z Brna a mohu se ti klidně věnovat 731 092 490 zkušený tom

 • Odpověď: Lehačka   před 10 týdnů 2 hodiny

  dotaz je lepší směřovat ke zdroji http://www.charlottefetish.com/contact.php

 • Odpověď: Lehačka   před 10 týdnů 2 dny

  Dobrý den,

  rád bych se zeptal, kde se dá tato lehačka sehnat?

  Děkuji.
  thomasnovak.company@gmail.com

 • Odpověď: Subinka tvor nespokojený   před 12 týdnů 4 dny

  Svěřte se mi.Pomohu Vám. Konzultant

 • Odpověď: Subinka tvor nespokojený   před 12 týdnů 5 dnů

  Můžeš položit konkrétní dotaz. Třeba i soukromě přes http://otrokar.cz/kontakt. Ale v konečném důsledku je podstatný tvůj život a tvůj názor na něj a ne názor druhých na tvůj život.

 • Odpověď: Subinka tvor nespokojený   před 12 týdnů 5 dnů

  Dobrý den,

  zažila jsem první svojí lekci a nevím, jestli je to ten správny. Potřebovala bych se někomu svěřit a poradit se, pomůžete mi, prosím?

 • Odpověď: Já a bdsmlife.cz   před 12 týdnů 6 dnů

  Klid. Vládne jen svému serveru. Proč kvůli tomu volat po fyzické újmě?

 • Odpověď: Já a bdsmlife.cz   před 13 týdnů 2 dny

  Ten server je dobrý nápad, ovšem admin je asi těžce frustrovaný hoch, co si myslí, že vládne celýmu světu asi :-) Napřed jsem si myslel, že je v pohodě, když blokuje troly a placený kurvy, ale když v blokaci zahučely docela známé osoby na bdsm scéně, došlo mi, že je to idiot. Kdybych ho někdy potkal, dám mu jednu pěstí na nos a odplivnu si a to je všechno, dál bych s ním čas neztrácel.

 • Odpověď: Já a bdsmlife.cz   před 23 týdny 5 dnů

  Tak včera jsem zjistil, že jsem taky zablokovaný a naprosto nemám. tušení proč.

 • Odpověď: Já a bdsmlife.cz   před 23 týdny 6 dnů

  Též zablokovaný jen za otázku, jak se nakládá s penězi za VIP členství :D Měl jsem ověřený účet, tudíž po roce jsem se zkusil znovu registrovat na jiný nick, vyplnil jsem o sobě údaje a do pár hodin jsem byl opět bloknut. I po roce! :D Založíme si vlastní web. Budu na tom makat :) Kdo by chtěl pomoci, může mě kontaktovat.

 • Odpověď: Subinka tvor nespokojený   před 28 týdnů 1 hodina

  Je za tím touha někomu "patřit" a nebo jen forma masturbace?

 • Odpověď: Subinka tvor nespokojený   před 28 týdnů 1 hodina

  Dobrý den hledám pána, který by mi poskytl úkoly přez e-mail, jsem panna a nic podobného (ve dvou) jsem ještě nezkousela, ani nemám žádné pomůcky. Jinak dávám přednost Kopřivám a různému opírání věci. Kdyby se někdo nasel, byla bych moc ráda.

 • Odpověď: Jaké máš zaměření?   před 45 týdnů 23 hodiny

  Muži mě zajímají pouze jako součást sub páru. A tím myslím dvojici, která k sobě vzájemně má citovou vazbu. Nemyslím pár vytvořený pouze za účelem D/s akce.

 • Odpověď: Jaké máš zaměření?   před 46 týdnů 6 dnů

  Pane, jsem switch sub a otrok co hledá dominantní majitele u kterých mě bude dovoleno sloužit a stát se majetkem a otrokem toho kdo mě bude vlastnit a věznit. Prosím o reálnou odpověď. Moc děkuji a prosím za odpuštění, že jsem Vás vyrušil.

 • Odpověď: Jaké máš zaměření?   před 46 týdnů 6 dnů

  Dobrý den Pane.
  Jsem otrok a sluha, který hledá reálné a trvalé otroctví u dominantních lidí. Prosím o život na obojku.
  prosím můj nástup do služby, kterou reálně hledám je možný ihned.

Poslední komentáře

Přihlášení