Masoština

Někty nestačí být jen otrokyně a je třeba být méně. Je třeba být jen masem.

Maso jako takové nemluví, ale s takovým masem není moc velká zábava. Proto existuje masoština - mutace češtiny pro použití masem. V tomto jazyku neexistují souvětí. Neexistuje v něm ani oslovování. Dokonce nezná ani skloňování a časování. Přesto má jako každý spisovný jazyk svá pravidla. Ta se projevují hlavně v tvoření vět. První slovo ve větě označuje identifikaci mluvčího, tedy vždy zní "maso". Jako druhé slovo se vždy vyskytuje sloveso. Pozor, jak již bylo řečeno, tento jazyk nezná časování. Třetí slovo libovolného slovního druhu je pak použito v případě nutnosti upřesnit myšlenku. Nikdy však věta není delší. V případě potřeby sdělit složitější myšlenku je třeba použít novou větu.

Váš hlas: Žádná Průměr: 2.7 (6 votes)
Obrázek uživatele Nija
 #

Náhodně jsem objevila tenhle

Náhodně jsem objevila tenhle blog a s potěšením se do něj začetla.Já sama se oddávám různým touhám a považuji se často kvuli svým představám za úchylačku.Vy i Vaše partnerka jste pro mne velmi zajímaví lide.Nejsem určitě masochistka,ale pravděpodobně jsem někde uvnitř subinka.Proto je pro mne Váš blog přínosný a pomáhá mi si lecos v sobě ujasnit.Každopádně představa,že sebe nazývám masem je pro mne už moc.Nicméně děkuji za další příspěvek k přemýšlení.

 
Obrázek uživatele Andy
 #

právě. Maso ironizovat.

právě. Maso ironizovat.

 
Obrázek uživatele Andy
 #

Moc pěkné, úplně si to

Moc pěkné, úplně si to představuji. "Maso čůrat."
A v kombinaci s ženou, která není podřízená ničemu, třeba to bere jen jako nic neznamenající libůstku milence a tak hraje hru na maso, aniž by jí došlo, že to je hra jen pro ni...no, požadavek byl zábava, tak to splňuje dokonale:)

 
Obrázek uživatele Otrokář
 #

Jistě to tak lze. Nicméně mě

Jistě to tak lze. Nicméně mě osobně tyto věci zajímají pokud vyvolávají u spodku adekvátní pocity. Neuspokojuje mě pouhé splnění libůstky. Je třeba hledat to, co vyvolá její zajímavé emoce. Raději ji s mlčením odložit v koutě, než přejít do divadelní hry.

 
Obrázek uživatele Anonym
 #

Přemýšlel jste někdy nad

Přemýšlel jste někdy nad vztahem s "normální" ženou, která by pro Vás opravdově (žádná hra) dokázala být čímkoliv, ale přesto byste věděl, že ve své podstatě není podřízená ničemu? Dovolila by si mít přání, dovolila by si Vás omezit...Mohl by být takový vztah uspokojující? Nemám se co ptát, já vím, ale musela jsem. Nezlobte se, prosím.

 
Obrázek uživatele Otrokář
 #

Dokázat být čímkoliv je samo

Dokázat být čímkoliv je samo o sobě k ničemu, pokud i není čímkoliv. Dokázat se postavit na své nohy je klad, samotné nebýt podřízena je naopak jednoznačný zápor ničící jakoukoliv uspokojující interakci se mnou. Vlastní přání má snad každá, ale spokojená je jen pokud jsou v průniku s mým přáním. Dovolit si mě omezit může být zajímavá občasná situace, pokud nezničí nic podstatného a akceptuje, že může přijít o "ruku".

 

Přidat komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

Informace o Otrokář

Obrázek uživatele Otrokář

Hlavní úchylka
Ovládat ženy.

Zobrazit plný profil uživatele

Poslední komentáře

Přihlášení